Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Śmierć Uroczej Dentystki Na Stole Operacyjnym Podczas Zabiegu Powiększania Ust

22 grudnia 2016   ·   262 udostępnienia

Urocza dentystka, która chciała powiększyć sobie usta i podbródek, umarła po operacji plastycznej, która się nie udała.

Policja rozpoczęła śledztwo kryminalne, mające na celu wyjaśnienie śmierci 23-letniej dziewczyny, która po otrzymaniu środka znieczulającego dostała drgawek.

Wierzy się, że dziewczyna, której pełne personalia nie zostały ujawnione, zmarła na stole operacyjnym po zapaści lub niewydolności krążenia.

Maria udała się do kliniki, żeby powiększyć swój podbródek i usta, wcześniej zapisując się do chirurga senegalskiego pochodzenia, który prowadził klinikę w jej rodzinnym Volgoradzie.

Jak podaje Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej (odpowiednik FBI w Stanach Zjednoczonych), "Ofiara przyszła do kliniki pod koniec października. Po wstępnej konsultacji z chirurgiem, który jest jednocześnie dyrektorem generalnym tej kliniki, młoda kobieta została wysłana na badania oraz ustalono datę operacji na dzień 16 listopada. Pacjentka stawiła się na zabieg w wyznaczonym czasie. Podczas zabiegu miała kilka zastrzyków, a po jednym z nich dostała drgawek."

Chwilę później jej stan się ustabilizował, ale pomimo tego chirurg wezwał pogotowie ratunkowe.

"Zanim przyjechaliśmy, pacjentka miała kolejne ataki" - dodaje źródło.

Pomimo reanimacji z udziałem sanitariuszy, kobiety nie udało się uratować. Pacjentka zmarła na stole operacyjnym.

Rozpoczęło się śledztwo w sprawie doktora prowadzącego zabieg w kierunku "nie dochowania bezpieczeństwa prowadzącego do przypadkowej śmierci".

Lekarz pytany o całą sytuację powiedział, że nie może udzielać komentarzy ze względu na toczące się śledztwo.

Źródło dodaje, że kobieta miała przeprowadzone wszystkie wymagane badania. Nic nie wskazywało na to, że jest uczulona na środki znieczulające.

Na koniec należy dodać, że klinika cieszy się dużym uznaniem. Sam chirurg ma na swoim koncie kilka tysięcy przeprowadzonych operacji.

Czy ona potrzebowała operacji?

Co o tym sądzisz?