Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Spontanicznie Uwieczniła Na Zdjęciu Pewną Rodzinę. Nie Wiedziała, Że To Będzie Najważniejsze Zdjęcie w Ich Albumie.

11 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   17,8 tys. wyświetleń
Spontanicznie Uwieczniła Na Zdjęciu Pewną Rodzinę. Nie Wiedziała, Że To Będzie Najważniejsze Zdjęcie w Ich Albumie.

Joyce Rhinehart mieszka w Upper Arlington. Niedawno przydarzyła jej się niesamowita historia, którą postanowiła podzielić się ze swoimi znajomymi. Post rozprzestrzenił się w sieci błyskawicznie i zdobył już 1,5 tysiąca reakcji! Za chwilkę dowiesz się, dlac

Kobieta wracała ze swoim wnukiem Blake'em z gry w tenisa. Nagle Joyce zobaczyła na ławce uroczą rodzinkę, która zajadała się lodami. Uznała, że wyglądają na niesamowicie zgranych i szczęśliwych, więc podeszła i zapytała, czy nie chcieliby mieć wspólnego zdjęcia. Joyce uwielbiała fotografować przypadkowo poznanych ludzi. Rodzinka ochoczo przytaknęła i po chwili miała ich zdjęcie w swoim telefonie. Następnie młodsza z córek poznanej rodziny podała swój numer telefonu, żeby przesłać zdjęcie.

Kilka dni później dostała niespodziewaną wiadomość

Kiedy Joyce siedziała w altance usłyszała, że dostała SMS-a. Była bardzo zaskoczona, kiedy przeczytała jego treść:

Szanowna Pani, 8 czerwca sfotografowała nas Pani przed lodziarnią. Moja żona zmarła wczoraj i to zdjęcie jest ostatnim wspólnym jakie mamy. Jestem niesamowicie wdzięczy, za Pani uprzejmość. To wiele znaczy dla naszej rodziny. Dziękuję z całego serca.

Joyce wymieniła jeszcze kilka wiadomości z mężczyzną. Dowiedziała się, że jego żona chorowała od roku na raka. Mimo ogromnego smutku, bardzo cieszyła się, że jej uczynność odegrała tak dużą rolę dla tej rodziny.

Pamiętaj - czasami niewielki gest może być dla kogoś czymś wielkim. Udostępnij tę inspirującą wiadomość znajomym!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.