Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Sprytnie Ukryła Niespodziankę Dla Chorej Babci i Poszła Do Szpitala. Dobrze, Że Personel Nie Zorientował Się Co Tam Było!

26 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   10,4 tys. wyświetleń
Sprytnie Ukryła Niespodziankę Dla Chorej Babci i Poszła Do Szpitala. Dobrze, Że Personel Nie Zorientował Się Co Tam Było!

Babcia Shelby miała ostatnio silną reakcję alergiczną na lek i musiała zostać na kilka dni w szpitalu na obserwacji. Jednak cały czas była smutna, bo musiała zostawić kogoś bardzo dla niej ważnego.

Kobieta ma suczkę o imieniu Patsy, z którą są nierozłączne. Starsza Pani martwiła się o to, jak wytrzyma bez swojej czworonożnej przyjaciółki i bardzo za nią tęskniła.

Złamała regulamin, żeby pomóc babci

Shelby nie mogła patrzeć jak jej babcia siedzi smutna. Jej piesek także stracił chęci do życia bo tęsknił za swoją panią. Wpadła więc na genialny plan. Zawinęła psa w koc i przemyciła go do szpitala! Personel niczego nawet nie podejrzewał, bo wyglądało to jak przykryte kocem dziecko!

Dzięki Shelby kobieta rozpogodziła się i znowu na jej twarzy zagościł uśmiech. Była bardzo wdzięczna wnuczce za to, co dla niej zrobiła.

Cudowny gest! Czasami warto łamać przepisy ;)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.