Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Strażak Uratował Umierającego Psa z Pożaru Metodą Usta-Usta. Zobacz Wzruszające Nagranie!

27 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   3,1 tys. wyświetleń
Strażak Uratował Umierającego Psa z Pożaru Metodą Usta-Usta. Zobacz Wzruszające Nagranie!

Po wyniesieniu psa z płonącego budynku, natychmiast przystąpił do reanimacji. Przez 20 minut walczył o życie psa i nie zakładał nawet, że się nie uda.

Nie często słyszy się o reanimowaniu zwierząt przez ludzi, więc historia ta wzbudziła naprawdę ogromne zainteresowanie w mediach. Strażacy z Kalifornii zostaną zapamiętani na długo.

Ogromny pożar

W mieszkaniu 35-letniej kobiety z Santa Monica, wybuchł pożar. Kiedy przyjechała straż pożarna, właścicielka mieszkania, Crystal Lamirande była już na zewnątrz. Jednak poinformowała strażaków, że w środku został jej ukochany pies Nalu. Nie czekając ani chwili, Andrew Klein, rzucił się na ratunek. Kiedy mężczyzna wybiegł z psem na rękach, piesek był nieprzytomny. Bez chwili zastanowienia, Andre przystąpił do reanimacji metodą usta-usta. Akcja ratunkowa trwała 20 minut.

Skromny bohater

Mężczyzna wspomina, że widział, jak oczy psa jeszcze się świeciły, ale tętno nie było już wyczuwalne. Przypuszczał, że ten 10-letni czworonóg nie żyje, ale bez wahania przystąpił do udzielenia mu pomocy.

Naszym głównym celem jest ratowanie ludzi, ale czasami, mimo naszych starań nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Jednak pies to też istota żywa, więc jeżeli była szansa na jego uratowanie, to musiałem podjąć walkę. Mój zespół bardzo mi pomógł.

Obejrzyj całą akcję

Właścicielka psa w wywiadzie powiedziała, że jej ukochany piesek jeszcze kaszle, ale jest bardzo szczęśliwy. Ona także.

Piękna postawa! Udostępnij tę wspaniałą historię znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.