Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Bezdomny Oddał Nieznajomemu Swoje Wiadro. To, Co Się Stało Później, Odmieniło Dzień Mężczyzny!

20 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   17,3 tys. wyświetleń
Bezdomny Oddał Nieznajomemu Swoje Wiadro. To, Co Się Stało Później, Odmieniło Dzień Mężczyzny!

Bezdomnych możemy spotkać na każdym kroku. Zazwyczaj przechodzimy obok nich obojętnie. Ten chłopak znalazł nietypowy sposób, żeby pomagać. Warto zobaczyć!

Według oficjalnych statystyk w Polsce jest około 30 tysięcy bezdomnych. Tylko 2/3 z nich korzysta z pomocy specjalnych placówek, a reszta mieszka na ulicach.

Wrzuć Pan 2 złote

Niestety "atakowani" na każdym rogu tą prośbą, nauczyliśmy się odmawiać każdemu, bo nie da się przecież codziennie wysypywać z portfela drobnych dla ubogich. Często tłumaczymy sobie, że i tak bezdomni wydadzą te pieniądze na alkohol, więc nie warto ich wspomagać. Prawda jest jednak taka, że wielu z nich naprawdę zbiera na jedzenie, a ich los jest uzależniony od ludzi, którzy ofiarują im dziennie te kilka groszy.

Można też przecież pomagać w inny sposób

Troje studentów z Niemiec postanowiło zrobić coś dobrego dla człowieka, którego codziennie mijali na ulicy. Jeden z nich podszedł do tego bezdomnego i poprosił go o jego białe wiaderko. Mężczyzna był bardzo zaskoczony, ale podał mu to wiaderko i z niecierpliwością oczekiwał, co było dalej. Jesteście ciekawi? Koniecznie obejrzyjcie filmik. Świetna rzecz!

Brawo dla nich! Udostępnij ten pozytywny przykład swoim znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.