Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Student Stworzył Najbardziej Wzruszającą Reklamę Adidasa. Koncern Nawet Nie Odpisał Na Maila...

7 stycznia 2017   ·   1766 udostępnień   ·   51 komentarzy

Reklama stworzona przez 26-letniego studenta szkoły filmowej, Eugena Merhera, ma szansę być najpopularniejszym filmem w Internecie w 2017 roku.

Trwająca 1 min 40 sek reklama marki Adidas pokazuje historię starszego mężczyzny, który w przeszłości był maratończykiem.

Starość w domu seniora

Mężczyzna jesień swojego życia spędza w domu spokojnej starości, w którym ma niewiele zajęć oraz nie znalazł żadnej pasji. Wszystko zmienia się w dniu, w którym odnajduje swoje stare buty treningowe, które przypominają mu lata świetności. Zaczyna ponownie biegać, ale opiekunom nie podoba się taka aktywność. Staruszek próbuje wybiec na zewnątrz i zaznać wolności. Po wielu nieudanych próbach i przeciwnościach ze strony pracowników zakładu, staruszkowi udaje się osiągnąć cel - także dzięki pomocy współlokatorów.

Niestety ta reklama pozostała tylko projektem zdolnego studenta, ponieważ koncern Adidas nie był zainteresowany materiałem.

Adidas nawet nie odpisał na maila

Próbowaliśmy wysyłać film do działu komunikacji Adidasa, ale oni nawet nie zareagowali, powiedział Eugen.

Sądzimy, że Adidas zrobił duży błąd. Reklama zyskała duże uznanie wśród internautów i ma szansę być najpopularniejszym filmem viralowym w 2017 roku.

Co o tym sądzisz?