Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Jeszcze 3 Lata Wcześniej Ważył 417 Kilogramów. Swoim Pięknym Głosem Zdobył Serca Publiczności!

2 sierpnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   5,7 tys. wyświetleń
Jeszcze 3 Lata Wcześniej Ważył 417 Kilogramów. Swoim Pięknym Głosem Zdobył Serca Publiczności!

Freddie jest związany z muzyką od dziecka. W wieku 2 lat dostał na święta mały fortepian i od tej pory już wiedział, że to jego przeznaczenie.

Freddie Combs ma 42 lata i jest pastorem ewangelickiego kościoła w Tennesee. Od wielu lat pisze teksty piosenek i śpiewa wraz ze swoim zespołem podczas mszy. Zawsze marzył, żeby móc stanąć przed większą publicznością. Niestety od dawna zmaga się z poważną otyłością. Udało mu się już zrzucić 180 kilogramów i poprawić stan zdrowia. Nadal jednak ma przed sobą bardzo długą drogę.

W 2009 roku w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. Ważył 417 kilogramów i jego życie było poważnie zagrożone. Lekarze z bezradności rozkładali ręce. Wtedy zrozumiał, że to ostatnia szansa na ratunek. Dzięki swojej wytrwałości stoczył ogromną walkę ze samym sobą i wygrał.

Dzisiaj, poprzez odpowiednią dietę i ćwiczenia, mogę normalnie żyć. Kiedyś było ze mną tak źle, że stałem twarzą w twarz ze śmiercią. Nagle zaczynasz patrzeć na życie w inny sposób.

Freddie wystąpił w programie "X Factor" w 2012 roku. Wybrał utwór Wind Beneath My Wings. Zarówno jurorzy jak i widownia byli pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności. Werdykt był oczywisty: 4xTAK i awans do kolejnego etapu.

Mężczyzna cieszył się, że jurorzy docenili emocje, jakie chciał przekazać swoim występem i nie oceniali go tylko ze względu na jego wygląd.

Freddie i jego ukochana żona Kay

Są małżeństwem od 1996 roku. Kay wspierała go w najcięższych chwilach i nadal jest przy nim, kiedy jej potrzebuje. Freddie twierdzi, że jest uosobieniem żony idealnej i bardzo się cieszy, że może z nią dzielić życie.

Obejrzyj jego konkursowy występ!

Freddie prowadzi własną stronę, na której publikuje swoje występy. Posłuchaj tych wspaniałych wykonań!

Warto udostępnić ten artykuł, żeby jak najwięcej osób mogło posłuchać tego utalentowanego mężczyzny!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.