Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Olbrzymi Szczur Spadł Na Kobietę w Popularnej Restauracji. Zobacz Nagranie Z Polowania Na Gryzonia.

1 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   13,2 tys. wyświetleń
Olbrzymi Szczur Spadł Na Kobietę w Popularnej Restauracji. Zobacz Nagranie Z Polowania Na Gryzonia.

To miał być zwykły wypad na lunch. Niestety kobieta doznała takiego szoku, że długo jeszcze będzie pamiętać, co jej się przydarzyło.

Cała sytuacja miała miejsce w sobotę w popularnej sieci barów szybkiej obsługi – KFC. Tam przy stoliku siedziała grupa znajomych. Nagle niespodziewanie z góry spał im na stolik ogromny szczur i skoczył na kolana kobiety.

Zrobiło się okropne zamieszanie

Kobieta zaczęła przeraźliwie krzyczeć i uciekać. Ludzie nie wiedzieli co się dzieje, więc także w popłochu opuszczali restaurację.

Szczur chciał przechytrzyć personel

Przez ponad godzinę gryzoń biegał dookoła lokalu, a personel za nim! Na szczęście, kiedy przystanął na moment pod murem, ochroniarz i pracownik KFC ujęli nieproszonego gościa.

Moment złapania szczura uwiecznił znajdujący się tam nastolatek. Postanowił dla żartu umieścić filmik na swoim profilu w mediach społecznościowych, żeby pochwalić się znajomym. Jednak po kilku godzinach popularność jego posta była ogromna! Filmik obejrzano ponad 200 tysięcy razy!

Restauracja została tymczasowo zamknięta. Sanepid został wezwany na miejsce i stwierdził, że w okolicy musi istnieć jakiś problem z nieczystościami. Lokal do tej pory zawsze otrzymywał 5 gwiazdek podczas kontroli.

Poszedłbyś tam ponownie na miejscu tej kobiety?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.