Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Szkoła Zabroniła Uczennicy z Autyzmem Przyjść Bal. Nagle Ze Szkolnych Głośników Usłyszała Zaskakujące Pytanie.

25 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   10,1 tys. wyświetleń
Szkoła Zabroniła Uczennicy z Autyzmem Przyjść Bal. Nagle Ze Szkolnych Głośników Usłyszała Zaskakujące Pytanie.

W regulaminie szkoły, do której uczęszcza Maddie, jest napisane, że dzieci z klas specjalnych nie mogą uczestniczyć w imprezach dla pozostałych uczniów. Ktoś postanowił jednak złamać zasady regulaminu.

Maddie Morley ma 16 lat i uczęszcza do klasy specjalnej w lokalnym college'u. Nastolatka choruje na autyzm, przez co nie dostała zaproszenia na szkolny bal. Według regulaminu dzieci takie jak ona, nie mogą uczestniczyć w szkolnych imprezach. Dziewczyna załamała się, bo marzyła o tym od dziecka.

Moja córeczka od najmłodszych lat zakładała kolorowe sukienki i tańczyła. Mówiła, że jak będzie duża, to pójdzie na bal. Nie umiałam jej powiedzieć, że nie będzie mogła wziąć udziału w tym wydarzeniu.

Jeden z uczniów się zbuntował i … zaprosił Maddie na bal!

Kooper Richardson to prawdziwy przystojniak! Należy do drużyny sportowej i wzdycha do niego każda dziewczyna w szkole. Wszyscy byli więc w szoku, kiedy dowiedzieli się, kogo Kooper chce zabrać na bal, jako osobę towarzyszącą.

Maddie Thompson Morley, czy możesz tu wejść?

To pytanie padło z głośników. Zza kurtyny wyłonił się Kooper Richardson z kwiatami i przy całej szkole poprosił ją, aby towarzyszyła mu podczas szkolnego balu. Maddie była w szoku! Jej mama wspomina, że jeszcze nigdy nie widziała swojej córki takiej szczęśliwej!

Kooper spełnił marzenia mojej córeczki. To wydarzenie dodało jej pewności siebie. Niestety wielu ludzi patrzyło na Maddie przez pryzmat jej choroby. To, co zrobił ten chłopak było niesamowite. Ma ogromne serce!

O inicjatywie Koopera usłyszała Organizacja Evening of Dreams, która wspiera takie osoby jak Maddie

Dzięki organizacji Maddie poszła na swój bal marzeń. Dostała piękną sukienkę, stylistka zadbała o jej makijaż i fryzurę, a na koniec pod jej dom podjechało piękne auto, które zawiozło parę na bal. To był jednak dopiero początek niespodzianek.

Maddie została królową balu! Evening of Dreams zapewniło dziewczynce mnóstwo niesamowitych przeżyć, a Kooper okazał się najwspanialszym partnerem pod słońcem! Chcesz dowiedzieć się, jak Maddie bawiła się na balu?

Zobacz nagranie!

Maddie przez cały dzień uśmiech nie schodził z twarzy. To chyba najpiękniejsze podziękowanie, jakie można było dostać! Udostępnij tę wzruszającą historię swoim znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.