Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Szokujący wypadek w wesołym miasteczku nagrany telefonem komórkowym. 14-latka wyślizguje się z karuzeli i z ogromną prędkością pada na metalową podłogę.

4 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   24,0 tys. wyświetleń
Szokujący wypadek w wesołym miasteczku nagrany telefonem komórkowym. 14-latka wyślizguje się z karuzeli i z ogromną prędkością pada na metalową podłogę.

Tragedia wydarzyła się w parku rozrywki na południu Chin. 14-latka przyjechała tam ze swoimi bliskimi i skorzystała z najpopularniejszej atrakcji - obrotowej karuzeli. Po chwili wysuwa się ze swojego siedzenia i z ogromną siłą zostaje rzucona o podłogę.

Do tragicznej śmierci nastolatki doszło 3 lutego w Parku Rozrywki Zhaohua w mieście Chongqing, położonym w południowo-zachodniej części Chin. 14-latka przyjechała tam z bliskimi. Makabryczne wydarzenie miało miejsce na najpopularniejszej atrakcji w parku, której nazwa to "Kosmiczna przygoda".

Moment wypadku został uchwycony telefonem komórkowym przez jednego z obserwatorów. Na nagraniu widać jak dziewczynka wysuwa się z siedzenia karuzeli i przez kilka sekund obraca się z ogromną szybkością zaczepiona tułowiem - prawdopodobnie o poręcz ochronną. Po chwili nastolatka zostaje wyrzucona z ogromną siłą w górę, a następnie upada na metalową podłogę.

Nagranie wideo jest przerażające, świadkowie zdarzenia odwracają się i zasłaniają oczy.

Niemal natychmiast obecni na miejscu ludzie wraz z pracownikami parku rozrywki przystąpili do ratowania młodej Chinki. Niestety obrażenia wewnętrzne, które powstały w wyniku upadku były tak duże, że nie udało się jej uratować.

Dziewczyna została przetransportowana do miejscowego szpitala, ale straciliśmy ją w trakcie wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej - powiedział rzecznik prasowy szpitala.

Odgłos ciała młodej kobiety rzucanego z ogromną siłą o metalową podłogę pozostanie na długo w pamięci świadków tragicznego zdarzenia.

Wśród świadków zdarzenia były dzieci. Na nagraniu widać, jak jedno z nich zakrywa sobie uszy w momencie kiedy tłum zaczyna krzyczeć i lamentować.

Prokuratura wszczęła śledztwo w kierunku ustalenia przyczyn wypadku.

Takie rzeczy tylko w Chinach? Nie prawda!

Wypadki w parkach rozrywki zdarzają się na całym świecie, również w Polsce. W czerwcu 2016 roku, w wesołym miasteczku w Krakowie, trzy osoby spadły z "wirującej kanapy". Wśród poszkodowanych było dwoje małych dzieci.

UWAGA! Poniższe nagranie wideo przeznaczone jest tylko dla widzów dorosłych.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.