Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Szukała Pomysłu Na Prezent Dla Adoptowanej Córki. Trafiła w 10-tkę!

27 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   9,6 tys. wyświetleń
Szukała Pomysłu Na Prezent Dla Adoptowanej Córki. Trafiła w 10-tkę!

Jennifer Doering mieszka w Wisconsin z mężem Tomem i adoptowaną 10-letnią Audrey. Zbliżały się święta Bożego Narodzenia i kobieta chciała podarować dziewczynce wyjątkowy prezent. Nie sądziła jednak, że znajdzie coś takiego!

Malutka Audrey z Chin została adoptowana przez parę przez specjalny program adopcyjny. Przez wiele lat obdarzali ją miłością i nigdy nie dali jej odczuć, że nie jest ich biologicznym dzieckiem. Zawsze chcieli dla niej jak najlepiej. Czuli, że dziewczynka czuje się samotna, więc postanowili podarować jej tzw. "artykuł adopcyjny" na pamiątkę.

Jennifer dowiedziała się o tych artykułach kilka tygodni wcześniej. Otóż w chińskich sierocińcach każde dziecko, które zostaje przyjęte dostaje od ośrodka specjalną "reklamę"w gazecie, w której informuje się, że maluch jest gotowy na adopcję. Te artykuły są później przechowywane w specjalnych archiwach i wręczane dzieciom, kiedy dorosną. Jennifer postanowiła natychmiast go zdobyć.

To było niewiarygodne!

Skontaktowała się z ośrodkiem, z którego pochodziła Audrey i poprosiła o taki artykuł. Sierociniec przesłał zachowane materiały kobiecie i wtedy Jennifer przeżyła prawdziwy szok. Wyglądało na to, że dziewczynka miała siostrę bliźniaczkę!

Poprosiła o pomoc internautów

Jennifer opisała swoją historię na Facebooku i podała wszystkie szczegóły. Post został udostępniony przez kilkadziesiąt tysięcy osób i wkrótce do kobiety zgłosiła się Andre Duke Olson. Okazało się, że jest lekarką, która pomaga dzieciom z wadami serca. W historii matki Audrey znalazła informację, że dziewczynka także ma problemy z sercem. Jedną z pacjentek lekarki była dziewczynka łudząco podobna do córki Jennifer i co ciekawe, miała dokładnie tę samą datę urodzenia. Po połączeniu faktów, Andre przeczuwała, że dziewczynki mogą być siostrami.

Ustalono, że siostra Audrey także mieszka w Stanach Zjednoczonych i nazywa się Gracie Rainsberry. Kiedy Jennifer skontaktowała się z rodzicami zastępczymi Gracie, nie mogła uwierzyć w to ile łączy dziewczynki! Obie mają takie same ulubione potrawy, kochają zwierzęta i bardzo lubią matematykę. Oczywiście w celu potwierdzenia przypuszczeń wykonano testy DNA, które potwierdziły, że są siostrami.

W styczniu dziewczynki spotkały się w programie telewizyjnym

Jakież to było wzruszające! Wcześniej bardzo dużo rozmawiały przez komunikator internetowy, a teraz mogły się wreszcie poznać na żywo. Koniecznie zobacz moment ich spotkania!

Dziewczynki bardzo się polubiły!

Wzruszyłeś się? Udostępnij tę cudowną historię znajomym!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.