Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Ta Kobieta Wydała Ponad 300.000 zł Żeby Osiągnąć Idealny Wygląd

17 grudnia 2016
przez Miss Gorilla Team   |   40,0 tys. wyświetleń
Ta Kobieta Wydała Ponad 300.000 zł Żeby Osiągnąć Idealny Wygląd

Co Sądzisz Po Obejrzeniu Jej Wcześniejszych Zdjęć?

Wygląd tej kobiety jest daleki od satysfakcjonującego, szczególnie po przejściu wielu operacji plastycznych i wydaniu na nie kolosalnej sumy pieniędzy. Ale jej historia wyjaśnia wszystko...

Koniecznie poznaj dramatyczną historię życia

Fulvia Pellegrino nie tylko wydała $76.000 na operacje... ale nadal nie osiągnęła pożądanego rezultatu! Jej wygląd jest nie tylko wynikiem nieefektywnych operacji, ale także trudnościami, jakich doświadczyła podczas podróży do idealnego wyglądu.

Dzieciństwo spędziła z dwójką braci w konserwatywnej rodzinie ze ścisłymi zasadami religijnymi. Poza tym, w tym czasie była jeszcze chłopcem.

"Fulvio" starał się być normalnym chłopakiem! Ponieważ jego rodzina totalnie odrzucała akceptację jego skłonności do zostania kobietą! Zaczął polować, pić dużo alkoholu, interesować się drogimi autami i innymi podobnymi sprawami.

W wieku 24 lat posunął się nawet do poślubienia lekarki Marisy. Nie przeszkadzało mu to w przebieraniu się w damskie ubrania czy odwiedzania gejowskich klubów nocnych. Fulvio prowadził podwójne życie! Był nieszczęśliwy i przytłumiony, więc na pewno było to dla niego niczym koszmar!

16 lat później, nie mogąc dłużej prowadzić takiego życia, postanowił ujawnić prawdę swojej żonie. To był dla niej ogromnym szokiem...

Fulvio w końcu postanowił przejąć kontrolę nad swoim życiem i zrobić to, o czym od zawsze marzył... postanowił stać się kobietą!

Marisa twierdziła, że psycholog i terapeuta mogą pomóc wybaczyć, a nawet wspierać swojego męża. Fulvio sprzedał wszystko, żeby zapłacić za operację, m.in. dom i samochody. Nic nie stanowiło problemu, żeby spełnić życiowe marzenie.

Dokonując tego wyboru, straciła całą rodzinę i wszystkich przyjaciół. Ojciec próbował nawet morderstwa! Marzeniem stało się wyglądać jak idol branży pornograficznej.

Dwie liposukcje, 4 operacje powiększenia biustu, niektóre operacje nosa, warg i policzków sprawiły, że Fulvio ostatecznie stał się Fulvią. Zajęło jej to 56 lat, aby stać się kobietą, którą zawsze się czuła.

W długach i odrzuceniu z powodu operacji i orientacji, Fulvia nie była w stanie nawet iść na pogrzeb swojego ojca.

Marisa nie opuściła Fulvii. Żyją dalej razem, jak siostry!

Fulvia także straciła pracę, więc Marisa zaspokaja jej wszystkie potrzeby materialne.

Pomimo wszystkich odbytych prób, Fulvia nadal nie osiągnęła pożądanego rezultatu i myśli o kontynuacji przemiany w "perfekcyjny" wygląd.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.