Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Tajemnica Maszyny z Zabawkami Rozwiązana! Jeżeli Kiedykolwiek Próbowałeś To Powinieneś To Wiedzieć.

5 kwietnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   59,7 tys. wyświetleń
Tajemnica Maszyny z Zabawkami Rozwiązana! Jeżeli Kiedykolwiek Próbowałeś To Powinieneś To Wiedzieć.

Maszyny te mają za zadanie przynieść zysk głównie właścicielom. Jeżeli każdy wygrywałby maskotkę, ten biznes generowałby tylko straty. Ale czy na pewno maszyna nas nie oszukuje?

Automaty z zabawkami są tak popularne, że możemy je spotkać dosłownie wszędzie. Najczęściej jednak znajdują się w kurortach wypoczynkowych lub w wesołych miasteczkach, czyli wszędzie tam, gdzie przyjeżdżają dzieci.

Mimo, że to one są głównymi adresatami tej zabawy, to gra ta przyciąga także dorosłych. Wystarczy spojrzeć na słodkie pluszowe misie, które aż krzyczą do nas zza szybki, żebyśmy je wyciągnęli i od razu szukamy drobnych w kieszeni.

Czy da się wyciągnąć maskotkę?

Okazuje się, że wszystko zależy od właściciela maszyny. To on bowiem ustala moc zacisku chwytka. Zazwyczaj ustawia go na najniższym poziomie i wtedy szansę na wyciągnięcie miśka ma średnio co 30. osoba.

Dlaczego złapane maskotki spadają?

Maszyny te są zaprogramowane tak, żeby chwytak łapał maskotkę, a po podniesieniu - wypuszczał. Ma to dawać złudną nadzieję na wyciągnięcie zabawki za kolejnym razem. I tak właśnie nakręcamy sami siebie, że "następnym razem na pewno się uda" i wrzucamy kolejną 5-tkę do maszyny. :)

Zobacz, jak to naprawdę wygląda:

Oczywiście wygranie miśka nie jest niemożliwe, ale zdarza się niezmiernie rzadko.

Udało Wam się kiedyś coś wygrać z takiej maszyny? :)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.