Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Taka Historia Zdarza Się Niezwykle Rzadko. Ich Miłość Odrodziła Się Po Latach, Ale Musieli Zmierzyć Się z Prawdziwym Życiowym Dramatem.

7 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   5,3 tys. wyświetleń
Taka Historia Zdarza Się Niezwykle Rzadko. Ich Miłość Odrodziła Się Po Latach, Ale Musieli Zmierzyć Się z Prawdziwym Życiowym Dramatem.

Liz Dunn miała zaledwie 17 lat, kiedy poznała George’a Hookera. Uczyli się w tym samym college’u. George zakochał się w Liz od pierwszego wejrzenia, chociaż, jak przyznał, zajęło mu dużo czasu żeby zrobić pierwszy krok.

Wydawało im się, że są sobie pisani

Spędzili razem 2 lata. Byli szaleńczo zakochani w sobie, ale jednak okazało się, że są jeszcze trochę za młodzi na wspólne życie. Kiedy Liz miała 19 lat zdała sobie sprawę, że Uniwersytet jest nie dla niej i zaciągnęła się do piechoty morskiej. Pisali do siebie sporadycznie. W końcu, kiedy Liz oznajmiła, że poznała kogoś innego, ich kontakt się urwał. Wydawało się, że ich miłość wygasła...

Liz założyła rodzinę

Kobieta wyszła za mąż i zamieszkała w Teksasie. Tam urodziła swoją pierwszą córeczkę, Sarę. Nic nie zwiastowało kłopotów. Kiedy zaszła w drugą ciążę, w jej małżeństwie przestało się układać. Jej mąż opuścił ją, Sarę i ich nienarodzone dziecko. To już wydało się dla niej ogromnym ciosem od życia, ale najgorsze dopiero miało nadejść…

To była mnoga ciąża

Liz usłyszała od lekarza szokujące wieści: „Urodzi Pani Trojaczki”. Była załamana. Została sama i wiedziała, że będzie musiała poradzić sobie z 4 dzieci. To jednak nie był koniec kłopotów! 23 tygodniu ciąży odeszły jej wody płodowe. Lekarzom udało się opóźnić poród o kilka dni, ale w końcu przez cesarskie cięcie na świat przyszły 3 małe dziewczynki: Emma, Sophie i Zoe.

Każda z nich ważyła niewiele ponad 2 kilogramy. Nie były wystarczająco rozwinięte, a ich życie było zagrożone. Jak się okazało wszystkie 3 urodziły się niewidome. Komplikacje, które pojawiły się w szpitalu doprowadziły także do całkowitej głuchoty.

Liz z początku była zdołowana, ale szybko się pozbierała. Wiedziała, że ma dla kogo żyć i jest bardzo potrzebna tym małym istotkom, które wydała na świat. Musiała jednak zrezygnować z pracy, ponieważ opieka nad niepełnosprawnymi córeczkami wymagała od niej bycia z nimi bez przerwy. Była podłamana faktem, że może nie być w stanie zapewnić im godziwego życia.

I wtedy nagle znikąd pojawił się George…

Dostała od niego wiadomość. Była jednocześnie zachwycona i przerażona. Jak miała mu powiedzieć o swojej sytuacji?

George stanął na wysokości zadania

Między nimi nadal tliło się uczucie. Kiedy mężczyzna tylko dowiedział się, co przeżyła jego ukochana postanowił, że zostanie u jej boku i pomoże jej zajmować się pociechami, mimo że 3 z nich były totalnie niesamodzielne. To było olbrzymie wyzwanie.

Wszystko zaczęło się układać

Dziewczynki zostały wyposażone w aparaty słuchowe i słyszą obecnie jakieś dźwięki. Rozwijają się coraz lepiej, a to wszystko dzięki troskliwej opiece ich mamy i jej wspaniałego partnera.

Thruogh Your Eyes

Sophie, Emma i Zoe Dunn są jedynymi znanymi głuchoniemymi trojaczkami świata. Na podstawie ich historii nakręcono film dokumentalny, który obrazuje codzienną walkę i poświęcenie Liz i George, o zapewnienie ich córeczkom godnego życia. W Thruogh Your Eyes mówią o swoich obawach. O tym, że chcą zrobić wszystko, co się da, aby dziewczynki produktywnie przeszły przez życie, mimo swoich ograniczeń. Warto go obejrzeć, bo postawa tych ludzi naprawdę inspiruje.

Jeżeli jesteście pod wrażeniem postawy tych ludzi, udostępnijcie ten post. Postawa godna naśladowania.
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.