Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Te Produkty Pomogą Załagodzić Objawy Napięcia Przedmiesiączkowego. Koniecznie Kup Je Swojej Kobiecie!:)

31 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   1,4 tys. wyświetleń
Te Produkty Pomogą Załagodzić Objawy Napięcia Przedmiesiączkowego. Koniecznie Kup Je Swojej Kobiecie!:)

Wybrane produkty spożywcze pomagają załagodzić objawy syndromu napięcia przedmiesiączkowego. Na liście jest na przykład czekolada. Zobacz, co jeszcze!

PMS to pojęcie znane każdej kobiecie i jest to nic innego jak syndrom napięcia przedmiesiączkowego, wywołany burzą hormonów. Problem ten dotyczy około 80% kobiet. W rzeczywistości każda z pań przynajmniej raz w życiu zetknęła się z jego przykrymi skutkami.

Legenda głosi, że istnieje mężczyzna, który spotkał kobietę, nie skarżącą się przed okresem na:

1. Niepokój

2. Senność

3. Zmęczenie

4. Zmiany nastroju

5. Nadwrażliwość

6. Napady płaczu bez powodu

7. Zwiększony apetyt

Tak to są właśnie najpopularniejsze objawy PMS. Na szczęście można je złagodzić! Pamiętajcie, aby zawsze mieć pod ręką rzeczy z poniższej listy.

Awokado

Jest pełne zdrowych tłuszczów, błonnika, magnezu, potasu i witaminy B6. Ta kombinacja składników odżywczych, witamin i minerałów może pomóc w wyeliminowaniu z organizmu substancji chemicznych i uśmierzyć ból.


Zielone warzywa liściaste

Dieta bogata w te produkty dostarczy Ci sporą dawkę naturalnego magnezu, który działa przeciwbólowo i łagodzi napięcie mięśni. Zapobiega także bolesnym skurczom, na które uskarżają się kobiety.


Hummus

Ten oryginalny przysmak jest wykonany z ciecierzycy, oliwy z oliwek, cytryny i czosnku, czyli składników które działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Warto go jeść codziennie ze względu na dużą ilość błonnika.


Kapusta kiszona

Przywraca równowagę flory jelitowej i pomaga we wzdęciach czy biegunkach, które mogą być spowodowane wahaniami hormonów.


Czekolada

Ciemna czekolada, która zawiera minimum 70 % kakao to skarbnica magnezu, którego właściwości podawaliśmy wcześniej. Czekolada dodaje energii i zwiększa ilość wytwarzanych endorfin, więc jedzenie jej znacznie poprawi Twój nastrój.


Seler

To nie tylko zdrowa przekąska, ale także doskonały wspomagacz układu trawiennego. Jedząc seler pozbędziesz się wzdęć i uczucia nagromadzenia wody w organizmie.


Ananas

Wyleczy cię z bolesnych skurczy. Zawiera specjalny enzym, który rozluźnia mięśnie i oczyszcza organizm z toksyn.


Soki owocowo-warzywne

Soki pozwolą złagodzić napięcie przedmiesiączkowe, zredukować wzdęcia i przyspieszyć wydalanie nagromadzonej wody. Bezkonkurencyjny jest tutaj arbuz.


Jogurt grecki

Kobiety, które mają wysoki poziom wapnia i witaminy D są mniej narażone dolegliwości związane z PMS.


Trzymamy kciuki, żeby u Was te sposoby zadziałały!:)

To już wszystkie nasze sposoby :) Znacie inne? Podzielcie się w komentarzach!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.