Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Jak Wyglądają Teraz Charlie i Harry? Ten 55-sekundowy Filmik Podbił Serca Milionów Internautów, a Dochód z Niego Wystarczył Na Nowy Dom.

13 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   4,7 tys. wyświetleń
Jak Wyglądają Teraz Charlie i Harry? Ten 55-sekundowy Filmik Podbił Serca Milionów Internautów, a Dochód z Niego Wystarczył Na Nowy Dom.

Jest to jeden z najpopularniejszych filmów na YouTube - do tej pory został obejrzany przez 850 milionów internautów z całego świata. Trudno uwierzyć że film ma już prawie 10 lat.

Filmik "Charlie Bit My Finger" (ang. Charlie Ugryzł Mnie w Palec) został nagrany w maju 2007 roku i opublikowany na YouTube przez Howarda Davisa-Carra, ojca słodkich braci - trzyletniego Harrego i rocznego Charliego.

Jest to jeden z najpopularniejszych filmów na YouTube - do tej pory został obejrzany przez 850 milionów internautów z całego świata. Trudno uwierzyć, że film ma już prawie 10 lat.

Rodzina Davies-Carr mieszka w Wielkiej Brytanii. Filmik został nakręcony przez ojca zupełnie przypadkiem, a potem umieszczony na YouTube tylko po to żeby mogli go obejrzeć dziadkowie, którzy mieszkali w Stanach Zjednoczonych.

W 2011 roku, rodzina przyznała się, że zarobiła na filmie 100 tys. funtów (ok. 0,5 mln zł) i za te pieniądze kupiła nowy dom. Rodzice sprzedają również T-shirty, kubki i inne gadżety z wizerunkiem dzieci, co daje stały miesięczny dochód.

Teraz chłopcy są jednym z najpopularniejszych rodzeństw na świecie i niewątpliwymi gwiazdami internetu. Mają już 9 i 11 lat, a w odpowiedzi na pytanie o popularność filmu przyznają: „To trochę dziwne że ten film zdobył tak wielką popularność”. No cóż... może to po prostu skromność?

Tak chłopaki wyglądały w 2011 roku:

A tak wyglądają teraz:

Co więcej - wygląda na to, że bracia są dobrymi przyjaciółmi i... nadal robię sobie żarty z podgryzania palców...
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.