Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Ten Filmik Zdobył Ponad 39 Milionów Wyświetleń w Kilka Tygodni. Co Takiego Powiedział, Że Ludzie Nie Przestają Go Oglądać?

13 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   2,5 tys. wyświetleń
Ten Filmik Zdobył Ponad 39 Milionów Wyświetleń w Kilka Tygodni. Co Takiego Powiedział, Że Ludzie Nie Przestają Go Oglądać?

Portal "Upworthy" udostępnił na swoim fanpage nagranie Roba Scheera, który postanowił upublicznić swoją historię. W ciągu kilku tygodni nagranie obejrzała rekordowa liczba osób, a wyświetleń wciąż przybywa.

Rob był najmłodszym z 10 dzieci. Razem z rodzeństwem niejednokrotnie doświadczył przemocy fizycznej i psychicznej ze strony swojego ojca. Byli także molestowani seksualnie. Kiedy miał 10 lat, jego rodzice zmarli i trafił do placówki opiekuńczej. Niestety tam również nie znalazł wsparcia i miłości. Kiedy skończył 18 lat, musiał radzić sobie sam.

Statystycznie powinienem skończyć na ulicy uzależniony od narkotyków i alkoholu. Czułem jednak, że moje życie ma wyglądać inaczej...

Znalazł pracę biurową i zaczął stawać na własne nogi. Kiedy poznał Reece, zrozumiał, że jest homoseksualny. Tworzyli razem udany związek, ale czuł, że chciałby mieć dziecko.

Postanowili więc zaadoptować kilkuletnie dziecko z placówki opiekuńczej. Okazało się, że na nowy dom oczekuje pewne czarnoskóre rodzeństwo - Rob i Reese zdecydowali się przyjąć ich pod swój dach. Niedługo później zaadoptowali kolejną dwójkę dzieci. Stworzyli szczęśliwą 6-osobową rodzinę, ale wielu ludzi krytykowało fakt, że homoseksualna para wychowuje dzieci. Oni jednak robili wszystko, żeby dzieci były z nimi szczęśliwe. Rob nie chciał, aby kiedykolwiek spotkało je to, co sam musiał przeżyć w dzieciństwie.

"Nie powiem im jak będzie wyglądało ich życie w takiej rodzinie. Ale chcę im pokazać, co oznacza być dobrym człowiekiem. Jak kochać i szanować siebie nawzajem"

Rob i jego partner wspomagają fundację Komfort Cases

Fundacja ta zajmuje się przygotowywaniem wyprawek dla dzieci z domu dziecka, które są pakowane w specjalne plecaki. W środku znajduje się ciepły koc, pasta do zębów, zabawka i książka.

Pamiętam jak wychodziłem z domu dziecka z moimi rzeczami, które były zapakowane w worki na śmieci. Kiedy przyjmowałem moje dzieci, one przyszły dokładnie z takimi samymi workami... Marzę o tym, żeby to skończyć! Żeby dzieci nie były traktowane jak nikomu niepotrzebne śmieci.

Obejrzyj to niesamowite nagranie!

Podziel się tą wzruszającą historią ze swoimi znajomymi!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.