Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Ten Taniec Obejrzało Już 25.000.000 Internautów. A Ty?

24 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   17,6 tys. wyświetleń
Ten Taniec Obejrzało Już 25.000.000 Internautów. A Ty?

Dzięki wstawieniu tego filmiku na YouTube kobieta zdobyła popularność na całym świecie. Obecnie dostaje tysiące zaproszeń z różnych krajów na występy. Zobacz niesamowity taniec brzucha, którego każdy miłośnik tańca będzie chciał się nauczyć.

Wszyscy, którzy próbowali kiedyś opanować taniec brzucha wiedzą, że nie jest to proste zadanie...

Taniec brzucha

Nie jest to taniec sformalizowany, tak jak taniec klasyczny. Bardzo istotna jest tu umiejętność odizolowania od siebie poszczególnych części ciała i partii mięśni. Tancerz musi jak najdokładniej odwzorować rytm muzyki za pomocą ruchów swojego ciała. Istnieje wiele odmian tańca brzucha.

Belly dance show to jedna z najnowszych odmian. Wyróżniają go nietypowe stroje, dobór muzyki i wykorzystanie nietypowych atrybutów (skrzydła, woale, wachlarze itp.)

Kim jest ta tancerka?

To Nataly Hay z Izraela. Taniec brzucha jest jej sposobem na życie. Od zawsze widziała, że swoją przyszłość zwiąże właśnie z tańcem. Trenuje od 3. roku życia. Zaczynała od baletu i jazzu. Kiedy w wieku 16 lat pobrała pierwsze lekcje bellydancingu, zakochała się w nim.

Mówią o niej "Najlepsza tancerka w Izraelu"

Kobieta zdobyła niesamowitą popularność dzięki swoim występom. Ludzie ją uwielbiają i chętnie przychodzą oglądać jej taniec. Bierze udział w konkursach międzynarodowych, na których niejednokrotnie jest nagradzana.

A oto filmik z YouTube, który obiegł cały świat

Kobieta dzieli się także innymi swoimi układami na Instagramie

Nataly tańczy także kizombę!

Podoba Ci się jej taniec? Próbowałeś kiedyś zatańczyć taniec brzucha? :)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.