Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Tragedia w Szpitalu: Pacjent Dźgnął Lekarza Nożem Prosto w Serce. Szokujące Nagranie!

5 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   1,1 tys. wyświetleń
Tragedia w Szpitalu: Pacjent Dźgnął Lekarza Nożem Prosto w Serce. Szokujące Nagranie!

Nagranie z rosyjskiego szpitala mrozi krew w żyłach. Jeden z pacjentów postanowił się zemścić, ponieważ był przekonany, że ma raka, a lekarze go okłamują, że jest zdrowy.

Do incydentu doszło w Murmańsku. Doktor Igor Tiuleniew rozmawiał na szpitalnym korytarzu z grupką osób. Wtedy podszedł go niego jego pacjent i zadał mu cios prosto w serce. Lekarz odpędził od siebie napastnika i próbował uciec. Personel szybko zabrał go na sale operacyjną, ale niestety odniesione obrażenia były zbyt poważne i mężczyzna zmarł. 67-letni napastnik popełnił samobójstwo, zabijając się nożem, którym chwilę wcześniej ugodził lekarza.

Doktor Igor Tiuleniew

Szokujące motywy napastnika

Pacjent był przekonany, że choruje na raka. Diagnoza lekarzy jednak nie potwierdziła jego przypuszczeń. Mężczyzna czuł, że jest oszukiwany przez specjalistów i niewłaściwie leczony.

Szpital w Murmańsku

Ukrywał narzędzie zbrodni pod reklamówką

Do ostatniej chwili szalony pacjent ukrywał swoje zamiary. Spokojnie spacerował po szpitalnym korytarzu z nożem ukrytym pod reklamówką. Nagranie zbulwersowało internautów. Mimo, że napastnik sam wymierzył sobie sprawiedliwość, to wielu rosyjskich pacjentów doktora Igora Tiuleniewa nie może pogodzić się z tym, co się wydarzyło. Rosyjska policja apeluje o przywiązywanie większej uwagi do bezpieczeństwa w szpitalach i montowanie wykrywaczy metali przy wejściach do budynku, aby ustrzec się w przyszłości przed takimi atakami.

Poniżej możesz obejrzeć to przerażające nagranie!

Podziel się tym wstrząsającym filmikiem ze znajomymi!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.