Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Tragiczny Finał Korzystania z Telefonu Podczas Kąpieli. Rodzina Ostrzega i Mówi Jak Do Tego Doszło.

20 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   8,5 tys. wyświetleń
Tragiczny Finał Korzystania z Telefonu Podczas Kąpieli. Rodzina Ostrzega i Mówi Jak Do Tego Doszło.

Do tej tragedii doszło w Nowym Meksyku. 14-letnia Madison Coe przyjechała do swojego ojca na weekend. Kiedy w niedzielę poszła wziąć kąpiel popełniła poważny błąd, który przypłaciła życiem.

"Moja córka miała wielkie serce"

Załamana matka nastolatki wspomina, że jej córka była zawsze pogodna i radosna. Dziewczynka grała w koszykówkę i należała do szkolnej orkiestry, gdzie grała na tubie.

Telefon był podłączony do prądu

Dziewczyna postanowiła podładować telefon w łazience. Być może czekała na jakąś ważną wiadomość i nie chciała rozstawać się z urządzeniem. Niestety siedząc w wannie wzięła ładujący się telefon do ręki...

Ojciec znalazł ją w wannie

Jej ojcu wydawało się podejrzane, że Madison tak długo siedzi w wannie. Zapukał do drzwi i powiedział, że czas już wychodzić. Nastolatka nie odpowiedziała. Kiedy przyszedł ponownie po 20 minutach, wszedł do łazienki i zobaczył przerażający widok. Dziewczynka leżała w wannie z czarną plamą na ręce. Obok zwisał telefon. Mężczyzna od razu zrozumiał co się stało.

Ojciec Madison jest ratownikiem medycznym, więc zrobił wszystko, co się dało, żeby ją uratować, ale niestety z powodu obrażeń wewnętrznych zmarła.

Była taka młoda, inteligentna i radosna. Zawsze chętnie pomagała innym - wspomina mężczyzna ze łzami w oczach.

Pogrążeni w żalu rodzice zgodzili się na opowiedzenie tego, co się stało, żeby ostrzec innych. Pod żadnym pozorem nie korzystaj z urządzeń podłączonych do prądu podczas kąpieli!

Udostępnij, żeby ostrzec znajomych!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.