Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

22 Lata Ukrywała Trumnę z Ciałem Syna w Piwnicy. Zobacz, Jak Wygląda Wnętrze Trumny Oraz Czym Zabezpieczała Zwłoki Przed Rozkładem.

15 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   198,4 tys. wyświetleń
22 Lata Ukrywała Trumnę z Ciałem Syna w Piwnicy. Zobacz, Jak Wygląda Wnętrze Trumny Oraz Czym Zabezpieczała Zwłoki Przed Rozkładem.

Kobieta nie potrafiła rozstać się ze swoim ukochanym synkiem. Miała jednak jeszcze jeden ważny powód, żeby przetrzymywać ciało syna w piwnicy.

Tsiuri Kvaratskhelia mieszka w Gruzji. W 1995 roku dotknęła ją prawdziwa tragedia. Jej ukochany syn Joni Bakaradze zmarł w wieku 22 lat.

"Śmierć jest dla mnie częścią życia"

Kobieta postanowiła, że nie chce rozstawać się z ciałem zmarłego dziecka i zachowa je w tajemnicy przed wszystkimi w swojej piwnicy. Każdego dnia balsamowała jego ciało, aby uchronić je przed rozpadem.

Usłyszała głos we śnie

Pewnej nocy jakiś głos we śnie powiedział jej, że ma używać wódki zamiast balsamu do zabezpieczania zwłok. Kobieta postanowiła iść za przeczuciem i każdego dnia polewała ciało chłopaka spirytusem.

Teraz ciało się rozpada

Tsiuri jest już bardzo zmęczona i nie ma siły, żeby codziennie dbać o mumifikację syna. Kiedyś nawet przebierała go w dzień urodzin w świeże ubrania. Teraz jego ciało zaczyna powoli się rozkładać. Kobieta i tak jest dumna, że udało jej się przez tyle lat zachować ciało Joniego w dobrym stanie, bo miała w tym ważny cel.

Syn zmarłego mógł go "poznać"

Mężczyzna osierocił małego synka. Matka zmarłego chciała, aby dziecko mogło zobaczyć jak wyglądał jego ojciec, kiedy dorośnie.

Obejrzyj rozmowę z Tsiuri

Każdy przechodzi żałobę w inny sposób. To jest straszne, ale nie oceniamy tej kobiety. A Ty?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.