Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Twierdzą, Że Ukryta Kamera Nagrała Ducha w Piwnicy Pubu.

22 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   5,5 tys. wyświetleń
Twierdzą, Że Ukryta Kamera Nagrała Ducha w Piwnicy Pubu.

Nie ważne, czy wierzysz w duchy czy nie, przyznasz, że zebrane dowody świadczą o zjawiskach paranormalnych, które występują w tym miejscu.

Łowcy duchów nie mają wątpliwości, że ta fotografia przedstawia ducha mnicha, który został spalony na stosie w XVII wieku.

Legenda głosi, że mnich od wielu pokoleń nawiedza słynny pub Merry Monk, który mieści się w Durham w Wielkiej Brytanii.

Wezwano na miejsce łowców duchów

Ekipa łowców duchów zaczęła działać od razu. Elaine Kelly wraz ze swoim kolegą Bec Roddaem założyli kilka kamer w podziemiach pubu.

W środku było mnóstwo gorących i zimnych miejsc – to niezwykłe, że w kamiennym pomieszczeniu znajdują się gorące punkty. Poczuliśmy na twarzy palące uczucie – wspominają.

Niezidentyfikowane odgłosy

Ludzie, którzy odwiedzali pub, twierdzili, że słyszeli tam gregoriański śpiew. Śledczy natomiast byli zdziwieni dźwiękiem zgniatanych plastikowych butelek, które leżały obok nich, podczas oględzin piwnicy.

Legenda pewnego mnicha

Według legendy mnisi produkowali w piwnicach alkohol i tunelami potajemnie transportowali go do zamku. Pewien mnich spacerował kiedyś tymi podziemiami, ale potknął się i upadł na ziemię tracąc przytomność. Ludzie, którzy go znaleźli, spalili go na stosie. Od tamtego czasu wierzy się, że jego duch nawiedza to miejsce.

Właściciel nie wierzy w duchy

Właściciel pubu Christian Burns przejął to miejsce w grudniu ubiegłego roku. Słyszał wówczas, że pub cieszy się opinią miejsca, w którym zauważono zjawiska paranormalne. Wspomina, że pracownicy pubu, będąc w podziemiach skarżyli się, że czują się obserwowani. Sam jednak podchodzi do tego bardzo sceptycznie. Nie wierzy w istnienie duchów, ale cała sprawa bardzo go intryguje. Cieszy się, że jego restauracja cieszy się takim zainteresowaniem.

A Ty, co widzisz na zdjęciu?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.