Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Twierdzi, Że Uzdrawia Poprzez Polizanie Gałek Ocznych Chorego. Zobacz Ten Dziwny Rytuał i Sam Oceń.

16 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   6,5 tys. wyświetleń
Twierdzi, Że Uzdrawia Poprzez Polizanie Gałek Ocznych Chorego. Zobacz Ten Dziwny Rytuał i Sam Oceń.

Ta 80-letnia kobieta oferuje nietypową pomoc medyczną. Chętnych, którzy chcą się przekonać, czy jej sposób działa, nie brakuje.

W wiejskiej części Bośni i Hercegowiny żyje emerytka Hava Celebic. Mimo swojego wieku jest nadal aktywna zawodowo i leczy ludzi… swoim językiem!

Nie narzeka na brak pacjentów

Ludzie chętnie do niej przychodzą, wierząc, że posiada uzdrowicielskie moce. Jej specjalnością jest usuwanie ciał obcych z oka, takich jak ołów, węgiel, szkło, czy trociny. Jak sama twierdzi, uleczyła już ponad 5000 osób, z których wielu uprzednio było u lekarza, ale nie otrzymało pomocy.

Jak wygląda „leczenie”?

Kobieta sterylizuje usta alkoholem i zabiera się do pracy. Liże oko pacjenta tak długo, aż nie znajdzie niepokojących przedmiotów. Chorzy przychodzą do kobiety, siadają na fotelu i pomagają odsłonić swoją gałkę oczną. Wtedy Hava przystępuje do działania.

Starsza Pani obawia się, że jej metoda leczenia umrze razem z nią.

Niestety nie mogę przekazać tajników leczenia moim dzieciom, ponieważ są one zbyt zdegustowane, aby dotykać swoim językiem czyichś gałek ocznych - żali się kobieta.

Dumnie prezentuje artykuły z gazety o sobie. Cieszy się, że ludzie z wioski zamierzają po jej śmieci wyciąć język i zachować go do celów leczniczych.

Koszty zabiegu nie są wygórowane

Od biednych i bezrobotnych nie pobiera opłat. Pozostali muszą zapłacić 11 dolarów (około 44 zł). Jej pacjentami są ludzie z całego świata.

Obejrzyj film, żeby poznać jej niezwykłą metodę leczenia.

Poddałbyś się takiemu leczeniu, jeżeli to byłaby jedyna szansa na wyleczenie?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.