Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Twój Wygląd Zmienia Się w Ciągu Miesiąca. Zobacz, w Które Dni Najlepiej Umówić Się Na Randkę Czy Rozmowę o Pracę

5 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   1,7 tys. wyświetleń
Twój Wygląd Zmienia Się w Ciągu Miesiąca. Zobacz, w Które Dni Najlepiej Umówić Się Na Randkę Czy Rozmowę o Pracę

Sprawdź, w którym dniu cyklu Twoja twarz jest najbardziej atrakcyjna i dostosuj do niego ważne wydarzenia życiowe, np. ślub czy pierwsza randka

Typowy cykl u kobiety trwa około 28 dni, dodaj lub odejmij kilka. Jednak niewiele kobiet zdaje sobie sprawę, że okres trwa nie tylko w dniach, w których występuje krwawienie.

Cały cykl składa się ze wzrostu oraz spadku poziomu hormonów, takich jak testosteron, estrogen czy progesteron. W zależności od tego, w którym momencie cyklu jesteś, czujesz się i wyglądasz inaczej.

Na przykład, na początku cyklu, przez około sześć do dziewięciu dni, poziom estrogenu się podnosi. W tym czasie skóra jest jaśniejsza, w rzeczywistości... świeci! Dodatkowo rysy Twojej twarzy wydają się bardziej symetryczne. To istotne, ponieważ z badań wynika, że ludziom podobają się twarze symetryczne. W tym samym czasie wzrasta poziom testosteronu, zatem będziesz czuła się bardziej pewna siebie.

Tak więc, jeśli jesteś w stanie śledzić cykl to wiadomo, że najlepiej planować ważne spotkania, pierwszą randkę, ślub lub inne zdarzenie w dniach, w których wyglądasz i czujesz się najlepiej!

Prawdą jest fakt, że jeżeli hormony mogą sprawiać, że wyglądasz bosko to mogą także sprawić, że będziesz wyglądać bardzo źle.

Od 15 do 18 dnia cyklu występują nagłe zmiany poziomu hormonów wywołują emocje - wtedy możesz czuć zmęczenie i dyskomfort. Poziom estrogenu się obniża, natomiast testosteron i progesteron idą w górę. Twoja skóra przetłuszcza się. Możesz także odczuwać zmęczenie i wzdęcia. Duża szansa, że będziesz czuła zmęczenie jak podczas choroby, a Twój wygląd nie będzie w najlepszym stanie. W rezultacie nie będziesz pewna siebie.

Najlepsze dla nastroju i układu odpornościowego będą zdrowe jedzenie i lekkie ćwiczenia

Żeby zobaczyć, jak 28-dniowy cykl wpływa na wygląd i ciało, obejrzyj poniższe wideo
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.