Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Tylko 6% Ludzi Potrafi Zobaczyć, Co Jest Ukryte Na Tej Grafice. Jesteś Wśród Nich?

18 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   70,2 tys. wyświetleń
Tylko 6% Ludzi Potrafi Zobaczyć, Co Jest Ukryte Na Tej Grafice. Jesteś Wśród Nich?

Pomieszanie zaspokojenia ciekawości z ćwiczeniem mózgu daje zabawa z próbą wypatrzenia ukrytego elementu na grafice, która na pierwszy rzut oka nie przedstawia nic więcej, poza ukośnymi kreskami.

Pomieszanie zaspokojenia ciekawości z ćwiczeniem mózgu daje zabawa z próbą wypatrzenia ukrytego elementu na grafice, która na pierwszy rzut oka nie przedstawia nic więcej, poza ukośnymi kreskami. Gdy ktoś inny widzi coś, czego Ty nie możesz zobaczyć, nie możesz tego odpuścić!

Istnieje zapewne naukowe wytłumaczenie tego zjawiska, ale my skupimy się na części rozrywkowej tego zagadnienia. Mózg i jego działanie nadal stanowią jedną z większych tajemnic. Co się dzieje w szarych komórkach, które przetwarzają te obrazy - nie wiemy. Rozpoznawanie obrazów i interpretacja tego, co widzimy, odróżnia nas od zwierząt. Jak wynika z testu z obrazkiem, również dzieli ludzi na tych, którzy potrafią zobaczyć coś więcej od tych, którzy tego zobaczyć nie mogą. Można pomyśleć, że większość jednak zobaczy...

Więc, do której grupy Ty należysz? Jesteś w grupie, która da się oszukać przez faliste inie i kontrastowe kolory? Czy może jednak widzisz, co się za nimi kryje?

Nie każdy jest w stanie zobaczyć złudzenia optyczne. Niektóre są bardzo trudne.

Poćwicz oczy - przesuwaj wzrok się raz do środka, raz na zewnątrz.

Oczywiście, można oszaleć!

Trzymaj kciuki, żeby sobie pomóc. Gotowy?

No to ruszamy!

Widziałeś to? Czy to nie jest wspaniałe? Nie widziałeś? Sprawdź dalej - znajdziesz odpowiedź.

Nie czuj się źle, jeżeli nie widzisz. Tylko 6% ludzi potrafi zobaczyć ten obraz.

Więcej ludzi na świecie wierzy w to, że Elvis nadal żyje. Pomyśl o tym i nie poddawaj się. Istnieje sztuczka, którą możesz wypróbować zanim się poddasz!

Patrz na zdjęcie i się od niego oddal.

Udało się?

W sumie, dlaczego pandy lubią się tak chować?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.