Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Tylko jedna osoba zauważyła niepokojącą rzecz na zdjęciu

3 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   7,0 tys. wyświetleń
Tylko jedna osoba zauważyła niepokojącą rzecz na zdjęciu

Rodzice uwielbiają chwalić się zdjęciami swoich pociech w Internecie. Choć budzi to wiele kontrowersji, w tym przypadku okazało się dobrym pomysłem.

To zdjęcie jest wyjątkowo zabawne. Tata trzyma na rękach zdjęcie swojej córeczki, która ma w tym momencie uroczy wyraz twarzy. Nic więc dziwnego, że ludzie rozpływali się nad tą fotografią pisząc same pozytywne rzeczy w komentarzach. Jednak jeden komentarz mocno zaniepokoił ojca dziecka...

Wydaje mi się, że to dziecko jest żółte. Choć trudno to jednoznacznie ocenić, bo całe zdjęcie jest w żółtawe, ale podejrzewam, że maluch może mieć żółtaczkę. Proszę się przyjrzeć skórze oraz oczom dziecka. Jeżeli mają żółtawy odcień, lepiej udać się do lekarza. Może to zawodowa paranoja, ponieważ jestem pediatrą, ale proszę nie ignorować moich podejrzeń.

Jeszcze tego samego dnia ojciec udał się do lekarza, który potwierdził przypuszczenia pediatry. Mimo, że zwykle żółtaczka u noworodków jest niegroźna i szybko mija, jej patologiczna odmiana może mieć dla dziecka bardzo groźne konsekwencje. Na szczęście w przypadku tego dziecka leczenie przyniosło szybki rezultat i maluszek jest już zdrowy.

Udostępnij ten artykuł znajomym! Być może dzięki temu, ktoś będzie w stanie pomóc innym rodzicom zauważyć pierwsze objawy żółtaczki!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.