Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Od Lat Próbowali Wyprodukować Coś, Czego Jeszcze Na Rynku Nie Było. Tym Produktem Podbili Rynek!

28 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   2,9 tys. wyświetleń
Od Lat Próbowali Wyprodukować Coś, Czego Jeszcze Na Rynku Nie Było. Tym Produktem Podbili Rynek!

Phil i Alan Swift marzyli o znalezieniu niszy na rynku i stworzeniu czegoś innowacyjnego. Ich niesamowity projekt od razu wzbudził zainteresowanie producentów na całym świecie. Co o nim sądzisz?

Bracia mieszkają w USA, a wspólną firmę prowadzą od 2000 roku. Przez kilkanaście lat próbowali stworzyć naprawdę oryginalny produkt, który mógłby podbić światowe rynki. W końcu trafili w przysłowiową dziesiątkę. Stworzyli Flex Tape.

Flex Tape

Jest to bardzo mocna wodoodporna taśma, która jest w stanie naprawić dosłownie wszystko. Jej ogromnym plusem jest to, że można ją naklejać nawet na gorące i mokre powierzchnie. Uszczelnia i chroni przed powietrzem i wilgocią. Jest bardzo elastyczna więc można ją dopasować do każdego kształtu.

Bezpieczna dla środowiska

Pomysłodawcy zapewniają, że udało im się stworzyć ideał. Nie dość, że taśma jest niesamowicie skuteczna, to jeszcze jest odporna na promieniowanie UV, przyjazna dla środowiska i odporna na niesprzyjające warunki pogodowe. Jej cena jest zależna od wielkości i kosztuje od 20 do 50 dolarów za sztukę. Bracia zapewniają, że jest warta swojej ceny.

Obejrzyj prezentację tego produktu:

Co o tym sądzisz? Uważasz, że mieli dobry pomysł na biznes?




Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.