Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Były Policjant Ujawnił Chory Sposób, w Jaki Zwabił i Zamordował 81 Kobiet.

12 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   12,0 tys. wyświetleń
Były Policjant Ujawnił Chory Sposób, w Jaki Zwabił i Zamordował 81 Kobiet.

Został skazany na karę więzienia za 22 morderstwa. Podczas śledztwa, Popkov przyznał się do kolejnych 59 morderstw.

Historia Mikhaila Viktorovicha Popkova, seryjnego mordercy z Rosji, to opowieść o niewątpliwie chorym człowieku, który zaczął zabijać kolejne kobiety po stwierdzeniu, że zdradza go żona. Organy ścigania nie znają dokładnej liczby ofiar. Mikhail został skazany na karę więzienia za 22 morderstwa. Podczas śledztwa, Popkov przyznał się do kolejnych 59 morderstw.

Skazany za 22, przyznał się do kolejnych 59 - razem 81!

Popkov urodził się 7 marca 1964 roku w Rosji. Przez lata pracował jako policjant, a następnie został ochroniarzem. Ma żonę i córkę. Jego żona, która niejednokrotnie dawała mu alibi, również była policjantką.

Ofiary podobne do matki

Analiza porównawcza ofiar Popkova wykazała zbieżność pewnych cech zachowań. Wybierał kobiety, które przypominały mu matkę alkoholiczkę. Ofiar szukał w barach i klubach nocnych, gdzie samotne kobiety spędzały wieczory.

Podejrzenie o zdradę

Punktem zapalnym w życiorysie Popkova był moment, w którym zaczął podejrzewać żonę o zdradę. Żona twierdzi, że nigdy go nie zdradzała i było to jego urojeniem. Mężczyzna z uczuciem zdrady w sercu, wychodził w nocy w poszukiwaniu ofiar.

Przebranie policjanta

Ofiar szukał w miejscach, w których przebywają samotne i pijane kobiety. Chodził do barów i wypatrywał kobiet, które są pijane. Przebrany za policjanta, co miało wzbudzać zaufanie, oferował odwiezienie do domu. Późniejsze ofiary, nie widząc w tym podstępu, zgadzały się.

Ostatnia wycieczka

Kobiety wsiadały do samochodu, a Popkov zamiast zawozić je pod wskazany adres, wywoził w opuszczone miejsca, gdzie ofiary były gwałcone, a następnie mordowane za pomocą siekiery, śrubokręta lub noża. Nagie ciała były porzucane w lesie. W ten sposób zyskał przydomek Wilkołak.

Nie wierzę w nic z tego. Zawsze czułam się jako córeczka tatusia.

Córka Popkova, Ekaterina, wypowiedziała się na temat czynów ojca. Uważa, że to nie jest możliwe, żeby uznać historię za prawdziwą.

Przez 25 lat byliśmy razem, ręka w rękę. Spacerowaliśmy, jeździliśmy na rowerach, robiliśmy zakupy, odbierał mnie ze szkoły.

Razem zbieraliśmy modele samochodów, więc mamy to samo hobby. Chciałam zostać kryminologiem, więc czytałam dużo książek z poradami na temat seryjnych zabójców. Były tam opisane podstawowe klasyfikacje morderców - mój Tatuś nie pasuje do żadnej z tych klasyfikacji - on nie wygląda jak jakiś maniak.

Dodatkowe obciążenia

W wyniku ostatnich zeznań, Popkov został obciążony dodatkowo 47 zabójstwami. Policja spodziewa się, że dojdzie jeszcze 12 po zakończeniu śledztwa.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.