Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Uratuj Ulubione Skórzane Buty! Ten Sposób Działa Także Na Torebki Czy Skórzany Wypoczynek.

14 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   5,8 tys. wyświetleń
Uratuj Ulubione Skórzane Buty! Ten Sposób Działa Także Na Torebki Czy Skórzany Wypoczynek.

Najprostsze rozwiązania są zazwyczaj najskuteczniejsze. Jeżeli nie chcesz pozbywać się ulubionych skórzanych przedmiotów, a mają już liczne zarysowania, spróbuj je naprawić!

Każdy, kto lubi nosić buty ze skóry wie, jaki to problem, kiedy w widocznym miejscu skóra zaczyna pękać. Niestety wygląda to bardzo nieestetycznie i często decydujemy się na ich wyrzucenie i zakup nowych. Jednak jest kilka sposobów, które pozwolą Ci uratować swoje ulubione buty i przede wszystkim… kieszeń!

Bezbarwny lakier do paznokci lub klej Super Glue

Użyj patyczka kosmetycznego, lub wykałaczki, żeby nanieść odrobinę kleju, lub lakieru na miejsce, w którym pękła skóra i delikatnymi ruchami przyklej odstający fragment. Przytrzymaj 3-4 minuty. Poczekaj, aż wyschnie i wypastuj buty.

Wosk

Jeżeli skórzane buty mają głębokie zarysowania, można je prosto usunąć woskiem lub parafiną. Nagrzej wosk i delikatnie wmasuj w uszkodzoną powierzchnię buta. Gdy wosk stwardnieje, ostrożnie przetrzyj but szmatką flanelową i po problemie!

Oliwa z oliwek

Ten produkt przyda nam się do usunięcia zarysowań na skórzanych kanapach. Delikatnie i stopniowo, okrężnymi ruchami wmasuj w miejsce uszkodzenia odrobinę oliwy. Następnie przyłóż coś bardzo ciepłego (np. szklaną butelkę z gorącą wodą) i przytrzymaj chwilę, aby oliwa mogła zregenerować skórę.

Najważniejsza porada na koniec

Zaleca się, aby raz w tygodniu wypolerować skórzane lub lakierowane buty wazeliną, aby uniknąć zarysowań i pęknięć.

Przydadzą Ci się te porady? Jeżeli tak, udostępnij je znajomym.
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.