Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

USG Wyjaśniło Dlaczego Kobieta w Ciąży Bliźniaczej Miała Taki Duży Brzuch. To Pierwszy Taki Przypadek w Tym Kraju!

25 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   41,7 tys. wyświetleń
USG Wyjaśniło Dlaczego Kobieta w Ciąży Bliźniaczej Miała Taki Duży Brzuch. To Pierwszy Taki Przypadek w Tym Kraju!

To, co spotkało to czeskie małżeństwo, było dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Nawet lekarze przyznali, że pierwszy raz prowadzili tak wyjątkową ciążę. Jakie nowiny usłyszała Alexandra?

Każda para, która spodziewa się dziecka, marzy przede wszystkim o tym, żeby było zdrowe. Alexandra Kinovs i jej mąż Antoni pragnęli by ich synek miał rodzeństwo. Kiedy 23-latka zaszła w drugą ciążę, nie posiadali się ze szczęścia. Do pierwszego USG nawet nie podejrzewali, że sprawy przybiorą taki obrót...

"Urodzi Pani bliźniaki"

Alexandra nie mogła w to uwierzyć. Nie planowali mieć trójki dzieci, ale bardzo ucieszyli się na tę wiadomość. Zaczęli urządzać pokój dla bliźniaków.

Z czasem kobieta zaczęła narzekać, że coraz częściej puchną jej nogi, a brzuch rośnie w bardzo szybkim tempie. Wybrali się więc na kolejne USG, żeby upewnić się, czy wszystko jest w porządku. Tam usłyszeli szokujące nowiny.

Dostrzegam na USG główkę jeszcze jednego dziecka. Urodzi Pani trojaczki.

Para nie mogła w to uwierzyć. Informacja o bliźniakach była dla nich szokiem, ale to co usłyszeli teraz, nie mieściło im się w głowie. Z czasem jednak wszystko sobie poukładali i w końcu i ten fakt udało im się zaakceptować. To był dopiero jednak początek niespodzianek...

Na kolejnym USG lekarze zobaczyli, że w brzuchu Alexandry rozwija się 5 dzieci!

Kobieta z nadmiaru emocji popłakała się. Była przerażona tym, co ją czeka. Jej mąż był przy niej i wspierał ją. Kiedy emocje opadły zrozumieli, że to wielki dar, być obdarzonym tak licznym potomstwem.

23-latka miała urodzić przez cesarskie cięcie. Antoni pragnął przy niej być w tej wyjątkowej chwili, ale niestety nie zdążył na pociąg i przyjechał kiedy już było po wszystkim.

Kiedy zrozumiałem, że ominie mnie ten moment, płakałem jak dziecko. Marzyłem tylko o tym, żeby znaleźć się jak najszybciej w szpitalu.

Na świat przyszła dziewczynka i 4 chłopców. Wszyscy są zdrowi i mają się doskonale. Daniel, Michael, Alex, Martin i Tereska dają nieźle w kość swoim rodzicom, ale są też dla nich ogromnym szczęściem.

To pierwszy przypadek pięcioraczków w Czechach. Szansa na taką ciążę to 1 na 47 milionów, przy czym często kończy się ona poronieniem. Alexandra i Antoni to prawdziwi szczęściarze!

Życzymy im wszystkiego dobrego! :)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.