Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Dzień Po Pogrzebie Usłyszał Krzyki Dobiegające z Grobu Zmarłej Żony. Zobacz Szokującą Akcję Ratunkową!

11 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   81,6 tys. wyświetleń
Dzień Po Pogrzebie Usłyszał Krzyki Dobiegające z Grobu Zmarłej Żony. Zobacz Szokującą Akcję Ratunkową!

Następnego dnia po pogrzebie postanowił odwiedzić grób zmarłej żony. Bardzo ją kochał i nie potrafił pogodzić się z jej śmiercią. Jednak to, co go spotkało, dobiło go jeszcze bardziej.

Rudy Gonzales i Neysi Perez poznali się w bardzo młodym wieku. Kobieta mając 16 lat zaszła w ciążę i rodzina urządziła im szybki ślub. Niestety szczęście zakochanych nie trwało długo.

Doszło do tragedii

3 miesiące do ślubie wydarzyło coś okropnego. Młodzi zamieszkali w Hondurasie (w Ameryce Środkowej). Niestety kiedy pewnego dnia Neysi wyszła na zewnątrz, usłyszała strzelaninę. Nagle kobieta upadła na ziemię i z jej ust zaczęła lecieć piana. Liczne próby wybudzenia jej zakończyły się niepowodzeniem. Rodzice dziewczyny byli przekonani, że została opętana przez demony. Wezwali do niej kapłana, który miał odprawić egzorcyzmy.

Przewieziono ją do szpitala

Tam lekarze po 3 godzinach stwierdzili zgon. Jej mąż i rodzina nie mogli w to uwierzyć. Ich 16-letnia Neysi, która nosiła pod sercem dziecko, odeszła od nich tak niespodziewanie. Ta podwójna strata bolała ich bardzo mocno.

W ich kulturze pogrzeby odbywają się tego samego dnia. Rodzice ubrali ją w białej suknię, którą miała założoną na swoim pogrzebie, a Rudy poszedł kupić jej białą trumnę. Pochowano ją na cmentarzu La Entrada General w Hondurasie.

"Usłyszałem hałasy, a później jej głos. Krzyczała i chciała się wydostać z trumny."

Następnego dnia wydarzyło się coś niebywałego. Z rana mąż zmarłej Neysi wybrał się odwiedzić jej grób. Nagle usłyszał hałasy dobiegające z wewnątrz. Myślał, że postradał zmysły. Szybko odszukał grabarza Jezusa Villanueva i powiedział mu o tym, co się zdarzyło. Okazało się, że on też ma wrażenie, jakby z grobowca dochodziły dziwne odgłosy. Natychmiast podjął decyzję o otworzeniu grobu. Na cmentarzu pojawiła się cała rodzina i w amoku pomagali dostać się do trumny Neysi.

To był prawdziwy szok!

Jej ciało było nadal ciepłe, a puls delikatnie wyczuwalny, jednak była nieprzytomna. Miała siniaki na czole i rękach. Ewidentnie próbowała się wydostać. Natychmiast przewieziono ją do szpitala, gdzie lekarze stoczyli walkę o jej życie. Niestety z powodu silnego ataku paniki serce dziewczyny zatrzymało się i nie udało się jej uratować. Jedno jest pewne - kobieta w momencie wkładania jej do trumny jeszcze żyła!

Ponowny pogrzeb

Pogrążona w rozpaczy rodzina musiała urządzić jej drugi pogrzeb. Pochowano ją w tej samej trumnie w tym samym miejscu. Ból jaki przeżyli jest nie do opisania.

Zobacz moment wyciągania trumny z grobu

Ten przypadek jest przerażający, ale pokazuje, jak współczesna medycyna potrafi się mylić. Podziel się tą historią ze znajomymi!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.