Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Dzięki Tej Prostej Mieszance Składników Usuniesz Każdą Plamę. Sprawdź i Uratuj Swoje Ulubione Ubrania.

8 kwietnia 2017
przez Miss Gorilla Team
Dzięki Tej Prostej Mieszance Składników Usuniesz Każdą Plamę. Sprawdź i Uratuj Swoje Ulubione Ubrania.

Każdemu z nas zdarzyło się poplamić swoją ulubioną koszulę tłuszczem lub sokiem. Niestety większość drogeryjnych środków nie radzi sobie z tłustymi plamami. Dlatego koniecznie musisz poznać te metody!

Płyn do mycia naczyń

Doskonale poradzi sobie z plamami po napojach czy lodach. Wystarczy, że wetrzesz odrobinę płynu w brudne miejsce i zamoczysz ubranie na 10 minut w ciepłej wodzie. Po wypraniu będzie idealnie czyste.

Amoniak

Tłuszcz z ubrań usuniesz za pomocą amoniaku. Wlej 2 łyżki tego roztworu do miski z ciepłą wodą i zanurz ubranie. Następnie wypierz je jak zwykle.

Aspiryna

Ten popularny lek doskonale radzi sobie z plamami od potu. Pokrusz 4 tabletki i dodaj kilka kropel wody. Mieszankę nałóż na plamę na 2 godziny i wypierz ubranie w pralce.

Mleko + sok z cytryny

To zadziwiające, ale ta mieszanka usuwa plamy z jagód. Zmieszaj litr mleka z sokiem z jednej cytryny i zostaw ubranie na noc w tym roztworze. Rano wypierz ubranie w płynie.

Krem do golenia

Świetnie poradzi sobie z lekkimi plamami na tkaninach od kosmetyków (takich jak podkłady, pudry). Dodatkowo odświeży ubranie.

Cytryna + ocet

Dzięki nim usuniesz ślady z ketchupu, owoców i czekolady. Wymieszaj składniki w proporcji 1:1 i nałóż na plamę. Wmasuj delikatnie i odczekaj 10 minut. Następnie wypierz ubranie.

Wiedziałeś o tych sposobach? Udostępnij je znajomym. Będą Ci wdzięczni!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.