Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Tym Środkiem Usuniesz Zadrapania Na Lakierze Samochodu. Jest Niesamowicie Skuteczny, a Kosztuje Kilkanaście Złotych!

5 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   32,2 tys. wyświetleń
Tym Środkiem Usuniesz Zadrapania Na Lakierze Samochodu. Jest Niesamowicie Skuteczny, a Kosztuje Kilkanaście Złotych!

Jeżeli zarysowania na Twoim samochodzie do tej pory spędzały Ci sen z powiek, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Być może ta sztuczka pomoże Ci pozbyć się nieestetycznych rys i dzięki temu odmienisz wygląd swojego auta.

Mała rysa, duży kłopot

Bez względu na to, czy masz nowy samochód prosto z salonu, czy używany, każda nowa rysa na lakierze sprawia tyle samo frustracji. Chcielibyśmy, żeby nasze auta zawsze były piękne i dobrze się prezentowały. Niestety tak się nie da. Wystarczy delikatnie o coś drasnąć i już pojawiają się nieestetyczne rysy. Zazwyczaj pojawia nam się wtedy w głowie jedna myśl...

Muszę jechać do lakiernika...

Niestety koszty lakierowania poszczególnych elementów są bardzo drogie. Ceny wahają się od 200 do nawet 500 złotych za mały fragment. Nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek, więc często zostawiamy auto w takim stanie i liczymy, że więcej zarysowań się nie pojawi.

Jak powstają rysy?

Niestety uszkodzenia karoserii mogą powstać w przeróżny sposób i nie zawsze jesteśmy w stanie temu zapobiec. Często tworzą się przy niewłaściwym myciu auta. Przenośne myjki ciśnieniowe pompują wodę pod zbyt dużym ciśnieniem i rysują lakier.

Jak bezpiecznie usunąć lekkie zadrapania?

YouTuber CrazyRussianHacker postanowił podzielić się z innymi swoim odkryciem. Na zadrapania na swoim samochodzie zaaplikował smar WD40. Dzięki temu zniknęły one prawie całkowicie. Koszt takiego smaru zaczyna się od 12 złotych za 100 ml, więc na pewno warto sprawdzić ten sposób.

Obejrzyj filmik instruktażowy

Daj znać czy spróbujesz!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.