Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Utworzyła Profil Swojego Męża Na Portalu Randkowym. Powód Jest Zaskakujący.

12 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   7,8 tys. wyświetleń
Utworzyła Profil Swojego Męża Na Portalu Randkowym. Powód Jest Zaskakujący.

Kobieta nie sądziła, że kiedyś przytrafi się jej historia rodem z jej powieści. Amy Krouse Rosenthal jest amerykańską pisarką.

W 2015 trafiła do szpitala, bo podejrzewano u niej zapalenie wyrostka robaczkowego. Jednak lekarz miał o wiele gorsze wieści. U Amy zdiagnozowano raka jajnika.

To był prawdziwy szok

Razem z mężem, Jasonem, od 26 lat tworzyli szczęśliwe małżeństwo. Mają troje dorosłych dzieci. Nie przypuszczali nawet, że spotka ich coś takiego.

Leczenie nie przynosiło efektów

Niestety nowotwór został zdiagnozowany w takim stadium, że leczenie niewiele pomagało. Amy podjęła ważną decyzję.

"Muszę znaleźć inną kobietę dla mojego męża"

Amy poznała swojego męża na randce w ciemno, którą zainicjował jej wujek. Początkowo nie miała wobec niego żadnych oczekiwań, ale pod koniec ich wspólnego obiadu już wiedziała, że zostanie jego żoną. Jemu to zajęło rok - wspomina Amy.

Wiedziała, że nie zostało jej dużo czasu. Nie chciała, żeby jej mąż po jej śmierci został sam. Założyła więc jego profil randkowym o nazwie Tinder. Opisała go w ten sposób:

Pozwólcie, że przedstawię Wam Jasona Briana Rosenthala. Łatwo jest w nim się zakochać. Mi zajęło to jeden dzień. Ma 52 lata i jest niesamowicie przystojnym mężczyzną. Doskonale się ubiera i jak nikt inny potrafi dobrać skarpetki do stroju. Wspaniale gotuje i kocha podróże. Rano budzi mnie kawą i śniadaniem ułożonym w wesołą buźkę. Jedyne o czym marzę, to pojawienie się osoby, z którą Jason będzie mógł rozpocząć nową historię miłosną.

Na koniec dodała:

Chcę więcej czasu z Jasonem. Chcę więcej czasu z moimi dziećmi. Chcę więcej czasu na popijanie martini w Green Mill Jazz Club w czwartkowe noce. Ale nigdy już nie będzie mi to dane. Prawdopodobnie zostało mi tylko kilka dni na tym świecie... Mam nadzieję, że właściwa kobieta znajdzie mojego męża.

To najbardziej wzruszające wyznanie jakie ostatnio widzieliśmy! Co sądzisz o tym niesamowitym geście Amy?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.