Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

W Dniu Ślubu Daje Córce List, Który Napisała 20 Lat Temu. Kiedy Go Czyta, Nie Może Przestać Płakać.

26 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   6,7 tys. wyświetleń
W Dniu Ślubu Daje Córce List, Który Napisała 20 Lat Temu. Kiedy Go Czyta, Nie Może Przestać Płakać.

Kiedy Brooke i Tyler powiedzieli sobie sakramentalne TAK, mama panny młodej wręczyła jej tajemnicze pudełko. Brooke nie miała pojęcia, co jest w środku, ale czuła, że będzie to coś wyjątkowego. Nie pomyliła się...

Brooke została adoptowana kiedy miała kilka miesięcy. Jej rodzice nigdy jednak nie dali jej odczuć, że nie jest ich biologicznym dzieckiem i każdego dnia otaczali ją i jej o 11 lat starszego brata ogromną miłością. Chłopiec także został przez parę adoptowany.

"Marzyliśmy o córeczce"

Mama Brooke miała nadzieję, że od razu po ślubie doczekają się pierwszego dziecka i że będzie to właśnie dziewczynka. Niestety okazało się, że nie mogą mieć dzieci. W końcu zdecydowali się na adopcję. Przyjęli pod swój dach malutkiego Briana, a po 11 latach dołączyła do nich Brooke. To wniosło bardzo dużo radości do ich domu.

"Kiedy pisałam ten list, pomyślałam, że dam Ci go w dniu Twojego ślubu"

List leżał skryty na dnie szuflady przez 20 lat! Mama Brooke dołączyła do niego kawałek swojej sukni ślubnej. Chciała, żeby jej córka poczuła się wyjątkowo, dostając taki prezent.

Kiedy piszę do Ciebie ten list, Ty śpisz słodko w swoim łóżeczku. Chcemy, żebyś wiedziała ile miłości i radości wniosłaś do naszej rodziny. Bezcenna malutka córeczka dla tatusia i dla mnie oraz młodsza siostra Briana...

Obejrzyj przepiękny ślubny teledysk!

To nagranie pokazuje, że to, kto jest naszym biologicznym rodzicem wcale nie jest najważniejsze. Rodzice to ludzie, którzy otoczyli nas miłością, ciepłem i Ci, którzy wspierali nas, żebyśmy dotarli do tego miejsca, w którym teraz jesteśmy.

Pokaż tę wspaniałą historię komuś, komu chcesz okazać swoją wdzięczność :)
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.