Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

W Tragicznym Wypadku Stracili 3 Dzieci. Wiadomość, Jaką Otrzymują Po Roku Sprawiła, Że Postradali Zmysły.

11 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   31,3 tys. wyświetleń
W Tragicznym Wypadku Stracili 3 Dzieci. Wiadomość, Jaką Otrzymują Po Roku Sprawiła, Że Postradali Zmysły.

Kiedy Lori odwoziła swoje dzieci do szkoły, wydarzył się nieszczęśliwy wypadek. Kobieta długo nie mogła sobie tego wybaczyć. Wtedy zdarzyło się coś niesamowitego. Trudno to logicznie wyjaśnić.

Śmierć dziecka to najgorsze, co może spotkać rodziców. Lori i Chris Coble przeżyli prawdziwą tragedię. Pewnego dnia, kiedy Lori odwoziła dzieci do szkoły, ciężarówka uderzyła w tył ich samochodu. Kobieta straciła przytomność i obudziła się dopiero następnego dnia w szpitalu. Z tego feralnego dnia nie pamiętała nic. Przy jej łóżku czekał mąż, który musiał przekazać jej dramatyczne wieści.

Nasze dzieci nie żyją

5-letni Kyle, 4-letnia Emma i 2-letnia Katie nie przeżyły wypadku. Małżeństwo pogrążyło się w rozpaczy. Ciężarówką kierował Jorge Miguel Romero, który już nie raz otrzymywał mandaty za przekraczanie dozwolonej prędkości. Co gorsze, wcale nie czuł się winny tej tragedii. Lori i Chirs musieli pogodzić się z tą bolesną stratą.

Niespełna rok później stało się coś niemożliwego

Okazało się, że Lori jest w ciąży! Kiedy małżeństwo poszło do lekarza na kontrolę czekało ich jeszcze większe zaskoczenie. Kobieta spodziewała się trojaczków. Pod sercem nosiła dwie dziewczynki i jednego chłopca. Dokładnie tak samo jak ich zmarłe dzieci. Para od razu pomyślała, że to dar od Boga.

Nawet nie próbowaliśmy się bronić przed takimi myślami. To było oczywiste, że nasze zmarłe dzieci nad nami czuwają i to one są zaangażowane w ten cud, który się wydarzył.

Ludzie postronni nie widzieli w tym nic nadzwyczajnego. Większość ich znajomych uważała, że Lori i Chris zwariowali sądząc, że ta ciąża ma im wynagrodzić stratę ukochanych dzieci. Ale małżeństwo wiedziało swoje.

Obecnie Ashley, Ellie i Jacke mają 9 lat i są ogromnym szczęściem dla swoich rodziców

Co sądzisz o tej historii? Czy Lori i Chris mogą mieć rację?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.