Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Wdowa Otrzymała Niespodziewany E-mail Po Pogrzebie Męża. Gdy Go Zobaczyła, Zrobiło Się Jej Słabo.

10 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   84,8 tys. wyświetleń
Wdowa Otrzymała Niespodziewany E-mail Po Pogrzebie Męża. Gdy Go Zobaczyła, Zrobiło Się Jej Słabo.

Zazwyczaj nie zastanawiamy się jakie konsekwencje może mieć wysłanie maila do niewłaściwej osoby. A mogą one zwalić kogoś z nóg!

Kiedy umiera bliska osoba, często doszukujemy się jakichś znaków świadczących o tym, że istnieje życie po śmierci, a ktoś kto odszedł, czuwa nad nami w jakiś sposób. A co jeżeli taki znak dostaniemy? Na własnej skórze mogła przekonać się o tym pewna kobieta.

Co się stało?

Pewnego dnia pewna para świętowała swoje 20-lecie ślubu. Zarezerwowali sobie z tej okazji wakacje w tropikach. Zapowiadał się ciepły, słoneczny wyjazd.

Niestety nie dostali w tym samym czasie wolnego i nie mogli lecieć razem. Mąż przyleciał pierwszy, a żona miała dołączyć dzień później.

Będąc już na miejscu mężczyzna postanowił wypróbować kilka restauracji na Florydzie, aby wiedzieć gdzie zabrać żonę.

Jak się okazało, tak dobrze się bawił, że wypił kilka koktajli alkoholowych za dużo. Nagle wpadł na pomysł, aby wysłać do żony e-maila.

Chciał jej dać znać, że wszystko w porządku i przybył na miejsce bez problemów. Wysłał wiadomość żonie, ale jak się okazało… nie swojej!

Powstał inny adres mailowy, ponieważ błędnie wpisał jeden wyraz. Mail trafił do pewnej kobiety w Teksasie, której mąż niespodziewanie zmarł na atak serca kilka dni wcześniej. To było dla niej traumatyczne wydarzenie.

Kiedy odczytała maila, zemdlała na miejscu.

A tak brzmiała ta wiadomość:

Do: Jessica
Temat: Dotarłem na miejsce
Wiem, że jesteś zaskoczona widząc wiadomość ode mnie. Wyobraź sobie, że mają tu komputery i doskonałe połączenie z Internetem. Postanowiłem więc napisać do Ciebie tego e-maila. Wszystko będzie przygotowane na Twoje jutrzejsze przybycie. Nie mogę się doczekać, kiedy się zobaczymy.
P.S. Tu jest naprawdę gorąco!
Mąż

Tego dało by się uniknąć, jakby mężczyzna dwukrotnie sprawdził adres e-mail przed wysłaniem. Pamiętaj o tym, zwłaszcza, kiedy piszesz wiadomości po alkoholu! :)

A Ty co byś zrobił, jakbyś dostał takiego maila z "zaświatów"? :)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.