Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Wkurzony Kierowca Postanowił Dać Nauczkę Facetowi z SUV-a. Gdy Podszedł Do Auta Zmienił Zdanie.

28 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team
Wkurzony Kierowca Postanowił Dać Nauczkę Facetowi z SUV-a. Gdy Podszedł Do Auta Zmienił Zdanie.

W takiej sytuacji nikt z nas nie chciałby się znaleźć. Kiedy mężczyzna chciał dać nauczkę kierowcy, który zajechał mu drogę, przeżył prawdziwy szok. Za kółkiem siedział nie lada przeciwnik.

Kiedy ktoś wymusza na nas pierwszeństwo na drodze jesteśmy wściekli. W końcu stwarza poważne zagrożenie na drodze, które może mieć tragiczne konsekwencje. Dlatego tak ważna jest w ruchu drogowym zasada ograniczonego zaufania. Niestety w zaskakujących sytuacjach trudno jest sobie poradzić ze stresem.

Nieostrożny kierowca

Na filmiku widzimy, jak kierowca czarnego mercedesa włącza się do ruchu z posesji. W tym czasie drogą jechał biały pickup, który prowadził starszy mężczyzna. Kiedy mercedes dosłownie wyjechał mu przed nosem, staruszek wpadł w szał! Natychmiast zajechał bezczelnemu kierowcy drogę i był gotowy się z nim bić!

Kiedy zobaczył kto wysiadł z auta, zrobiło mu się słabo

Tuż przed nim stanął Evander Holyfield — wielokrotny mistrz świata w wadze ciężkiej. Amerykański bokser zdobył brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich w Los Angeles w 1984 roku.

To na szczęście tylko kampania społeczna

Wszyscy, którzy zaczęli martwić się o dalsze losy starszego mężczyzny, mogą odetchnąć. To była zwykła kampania, która miała uświadomić powagę problemu, jakim jest agresja wśród kierowców. Pamiętajcie, aby być dla siebie bardziej wyrozumiałym i opanowanym, bo nigdy nie wiadomo, kto wysiądzie z drugiego auta! :)

Obejrzyj koniecznie!

Uważasz, że to dobry pomysł na kampanię? Jeżeli tak, udostępnij ją znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.