Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Ta Kobieta Własnoręcznie Zmieniła Swojego Renault Kangoo w Dom Na Kołach. Efekt Jest Oszałamiający.

17 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   54,5 tys. wyświetleń
Ta Kobieta Własnoręcznie Zmieniła Swojego Renault Kangoo w Dom Na Kołach. Efekt Jest Oszałamiający.

Zwiedzanie świata własnym domem na kółkach brzmi jak marzenie. Myślicie, że takie rzeczy dzieją się tylko w filmach?

Zwiedzanie świata własnym domem na kółkach brzmi jak marzenie. Myślicie, że takie rzeczy dzieją się tylko w filmach? Marina Piro udowodniła, że każdy może tego dokonać i wcale nie trzeba wydawać na to fortuny!

Marina Piro urodziła się we Włoszech, ale mieszka w Wielkiej Brytanii. Jakiś czas temu postanowiła, że przerobi swojego Renault Kangoo na vana, którym będzie mogła podróżować po świecie razem ze swoim psem Odie. Rzuciła więc pracę w biurze i zabrała się za gruntowną przebudowę auta. Wydatki zamknęły się w kwocie 500 funtów (ok. 2,5 tys. zł).

Pojazd został wyprodukowany w 2001 roku i jest 5-drzwiowy. Dziewczyna nazwała samochód Pam. Wszystkie prace związane z przerobieniem pojazdu zostały wykonane samodzielnie przez Marinę. Zajęło jej to 2 miesiące.

Ten niesamowity dom na kółkach wyposażony jest w łóżko, okna, zasłony, aneks kuchenny, diody LED, a nawet znajdują się w nim rośliny.

Podłoga

Aneks kuchenny

Oświetlenie LED

Łóżko

Wnętrze samochodu po przeróbce

Co 2-3 tygodnie w innym miejscu...

Marina Piro chciałaby spędzać około 2-3 tygodnie w każdym nowym miejscu, które odwiedza. Czasami angażuje się tam w działalność charytatywną w różnego rodzaju wolontariatach. Przede wszystkim jednak dużo fotografuje i odwiedza ciekawe zakątki świata.

Nie wyobrażam sobie podróży bez niego...

Dziewczyna zawsze podróżuje ze swoim psem, ponieważ jest on idealnym kompanem i dotrzymuje jej towarzystwa. Jak sama mówi – Odie kocha podróżować i uwielbia być na świeżym powietrzu każdego dnia.

To co, kto z Was dzisiaj przerabia swój samochód na dom na kółkach i wyrusza w podróż dookoła świata? :)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.