Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Koniec Problemu Wrastających Włosów Po Depilacji Nóg. Działa Natychmiastowo!

20 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   17,6 tys. wyświetleń
Koniec Problemu Wrastających Włosów Po Depilacji Nóg. Działa Natychmiastowo!

Wrastające włoski to zazwyczaj rezultat niewłaściwie przeprowadzonej depilacji. Sprawdź jak sobie z nim poradzić!

Bardzo istotne jest, aby zawsze przed depilacją oczyścić skórę wodą z mydłem. Następnie należy wykonać delikatny peeling, który pozwoli nam pozbyć się martwego naskórka. Przystępując do zabiegu, miej pod ręką specjalną piankę lub żel do golenia.

I najważniejsze! Jeżeli borykasz się z problemem wrastających włosków, każdej nowej maszynki używaj tylko raz.

1. Pasta cukrowa i pęseta

Metoda depilacji pastą cukrową ma duże grono wielbicielek. Jest to bezpieczny i skuteczny sposób pozbywania się niechcianego owłosienia. Niweluje ona także powstawanie stanów zapalnych i wrastania włosków. Usuń za pomocą pasty cukrowej wszystkie włoski, które się da. Połóż wilgotny ciepły ręcznik na depilowaną część ciała. Następnie użyj pęsety, aby pozbyć się tych włosków, których nie udało się wyrwać. Na koniec posmaruj to miejsce olejem kokosowym, aby pozbyć się podrażnień.

2. Soda oczyszczona i woda

Weź prysznic, a następnie wmasuj okrężnymi ruchami mieszankę w problematyczne miejsca. Odczekaj kilka godzin i wykonaj depilację.

3. Cukier, olejek jojoba i olejek z drzewa herbacianego

Wymieszaj 2 łyżki cukru, łyżkę oleju jojoba, oraz 10 kropli olejku herbacianego. Wykonuj masaż powyższą mieszanką przed każdą depilacją.

4. Aspiryna z gliceryną

Ta mieszanka nałożona na skórę, również przyczynia się do ochrony naszej skóry przed wrastaniem włosków. Powinna ona być pozostawiona na skórze na około godzinę. Następnie trzeba zmyć skórę zimną wodą i posmarować delikatnym kremem.

5. Sól morska i olejek pomarańczowy

Z podanych składników należy wykonać peeling. Wetrzyj mieszkankę w skórę podczas kąpieli. Następnie zmyj wodą i przystąp do depilacji.

Efekt będzie taki! :)

A Ty jakie masz metody na pozbycie się problemu wrastających włosków? Podziel się w komentarzu i udostępnij te porady swoim znajomym, jeżeli uważasz, że są przydatne.
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.