Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Ojciec Wyciągnął Martwą Córeczkę z Dna Basenu. Kiedy Lekarze Stwierdzili Zgon, On Znalazł Sposób, Żeby Ją Uratować.

17 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   103,0 tys. wyświetleń
Ojciec Wyciągnął Martwą Córeczkę z Dna Basenu. Kiedy Lekarze Stwierdzili Zgon, On Znalazł Sposób, Żeby Ją Uratować.

Miłość do własnych dzieci potrafi czynić cuda. Ta rodzina po bolesnych doświadczeniach, przekonała się o tym na własnej skórze.

W ukraińskim mieście Dnipro mieszka rodzina Odonec. W Sylwestra 2013 roku w ich domu wydarzyło się coś okropnego.

Planowali normalnie przywitać Nowy Rok

Anastasia i Rusłan przygotowywali imprezę dla znajomych. Ich dzieci, 5-letni Radomir i 3-letnia Alesia, grali ze starszym kuzynem w pokoju. Nagle rodzice zauważyli, że w pomieszczeniu, w którym przebywają maluchy jest podejrzanie cicho...

Ruslan nie znalazł ich w pokoju, więc zszedł do sali zabaw dla dzieci na parterze, gdzie zobaczył przerażający obraz: jego córeczka Alesia leżała martwa na dnie basenu. Szybko wyjął jej ciało i położył na podłodze. Nie oddychała. Anastasia szybko przybiegła do męża. Kiedy zobaczyła co się stało straciła przytomność.

Dziadkowie dziewczynki wezwali pogotowie, gdy Rusłan próbował wykonywać masaż serca.

Czas do przyjazdu karetki był jak wieczność

Po 10 minutach, które trwały w nieskończoność, sanitariusze przybyli na miejsce. Lekarz stwierdził, że córka jest od kilku minut martwa. Ruslan na kolanach błagał, aby ją ratować, ale nic się nie dało już zrobić.

Nie mógł pogodzić się ze śmiercią dziecka

Ojciec dziewczynki nie był w stanie zaakceptować tego, że jego aniołek odszedł. Uklęknął przy niej i cały czas próbował ją reanimować, ale lekarz kazał mu powstrzymać się od „torturowania martwego ciała”. On sobie nic z tego nie zrobił i nagle stało coś niesamowitego. Poczuł delikatne bicie serca. Dokładnie 40 minut po tym jak wyciągnął ją z wody jej serce zaczęło bić ponownie!

Zespół medyczny nie mógł uwierzyć. Dziewczynka uznana za zmarłą, zaczęła oddychać! Natychmiast przewieziono ją do szpitala, bo wpadła w śpiączkę. Lekarze walczyli kilka dni żeby ją wybudzić.

Wydawało się, że teraz już będzie tylko lepiej

Po tym jak minęło najgorsze, jej rodzice odetchnęli z ulgą. Alesia została przewieziona do kliniki w Moskwie, gdzie otrzymała najnowocześniejsze leczenie. Dwa tygodnie później dziewczynka wybudziła się ze śpiączki. Lekarze nie mieli jednak optymistycznych wieści. Śpiączka mogła doprowadzić do uszkodzenia wzroku lub koordynacji ruchowej. Być może nie będzie mogła mówić.

Obawy lekarzy potwierdziły się

Alesia była sparaliżowana. Nie mówiła, nie widziała, a zrobienie kroku graniczyło z cudem. Jednak dziewczynka zaskoczyła wszystkich swoją siłą i wolą walki. Po miesiącach rehabilitacji zaczęła się poruszać. Wkrótce w pełni odzyskała wzrok i nauczyła się na nowo mówić.

O tej sensacji mówiono w całym kraju. Rusłan został zaproszony z Alesią na wywiad w telewizji. Wszyscy byli dumni z ojca, który do końca walczył o życie swojego dziecka.

Udostępnij ten niesamowity przykład ojcowskiej miłości swoim znajomym. Wspaniała postawa!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.