Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Czy Wiesz Jak Przedłużyć Żywotność Baterii? Poznaj Kilka Ciekawych Sztuczek z Wyczerpanymi Bateriami.

16 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   9,8 tys. wyświetleń
Czy Wiesz Jak Przedłużyć Żywotność Baterii? Poznaj Kilka Ciekawych Sztuczek z Wyczerpanymi Bateriami.

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak uzyskać więcej energii z baterii lub jak je wykorzystać po wyczerpaniu? Sprawdź koniecznie!

Baterie wciąż odgrywają dużą rolę w gospodarstwie domowym. Używamy ich na każdym kroku, w zegarze, pilocie, minutniku, latarce i wielu innych przydatnych urządzeniach.

Wykorzystaj śrubę!

Jeżeli chcesz wzmocnić działanie wyczerpujących się baterii, zastosuj ten prosty trick. Znajdź śrubę o takiej długości jak bateria i umieść ją na miejscu jednej z nich. Zobaczysz, że to naprawdę działa!

Za małe baterie zapasowe? Żaden problem!

Rozładowały Ci się baterie w budziku wieczorem i nie masz jak kupić nowych, a w szafce zostały same małe paluszki? Weź folię aluminiową i owiń wokół końca baterii z „-”. W ten sposób możesz rozciągnąć długość baterii i spokojnie umieścić ją w budziku.

Co zrobić z pustymi bateriami?

Nie musisz ich od razu wyrzucać! Jest mnóstwo praktycznych rozwiązań ich wykorzystania. Na przykład jako rysik do smartfonu! To idealne rozwiązanie na zimę, kiedy nie chcemy zdejmować grubych rękawiczek na mrozie, żeby odpisać na wiadomość. Koniecznie wypróbujcie!

Baterie mogą wytwarzać ciepło

Wystarczy owinąć baterie folią aluminiową i trzymać je w kieszeniu płaszcza lub kurtki. Dzięki łagodnym wyładowaniom elektrycznym będzie wytwarzało się ciepło, które delikatnie ogrzeje wnętrze naszych kieszeni, dzięki czemu będzie nam przyjemniej w chłodne dni.

Sprytne prawda? Na pewno przyda Wam się jeszcze te kilka praktycznych sposobów na ułatwienie życia

Wykorzystasz te tricki? Daj znać i udostępnij je swoim znajomym. Na pewno Ci za to podziękują!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.