Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Jej Ostatnim Życzeniem Było Wyglądać Pięknie Po Śmierci. Udało Się?

26 kwietnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   31,0 tys. wyświetleń
Jej Ostatnim Życzeniem Było Wyglądać Pięknie Po Śmierci. Udało Się?

20-letnia Racine Pregunta przegrała walkę z rakiem kości. Jej rodzina była zdruzgotana lecz postanowiła przystać na jej ostatnią prośbę i zorganizować jej takie pożegnanie, jakiego sobie życzyła.

To bardzo przykre, kiedy rak atakuje tak młode osoby i zabiera im szansę na długie życie. Racine od zawsze była bardzo pogodna i starała się maksymalnie wykorzystywać każdą chwilę.

Niestety nie mogła długo cieszyć się młodością. Rak rozwijał się bardzo szybko i czuła, że niedługo nadejdzie koniec. W obliczu śmierci wypowiedziała przed rodziną swoją ostatnią wolę...

"Chciałabym umrzeć pięknie"

Racine inspirację zaczerpnęła ze swojego ulubionego filmu "Die Beautiful", w którym główna bohaterka zmarła podczas koronacji w konkursie piękności.

Młoda kobieta miała taki pogrzeb, jak sobie wymarzyła. Wizażystki zadbały o to, aby w trumnie prezentowała się nieskazitelnie. Miała ubraną białą suknię, a na głowie założony wianek. Została również piękne uczesana i pomalowana.

Dziś prośba mojej siostry została spełniona. Dzięki temu Racine odeszła od nas z uśmiechem na twarzy i taką ją zapamiętamy - napisała na Facebooku jej siostra.

Co sądzisz o jej ostatnim życzeniu? Napisz w komentarzu.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.