Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

"Wyglądało jakby pierwszy raz w życiu ze sobą tańczyli" Twierdzą Złośliwi Komentatorzy

21 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   12,9 tys. wyświetleń
"Wyglądało jakby pierwszy raz w życiu ze sobą tańczyli" Twierdzą Złośliwi Komentatorzy

Wczoraj miało miejsce zaprzysiężenie Donalda Trumpa na urząd 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po części oficjalnej, miały miejsce imprezy towarzyszące, podczas której para prezydencka wykonała pierwszy taniec.

Wczoraj miało miejsce zaprzysiężenie Donalda Trumpa na urząd 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po części oficjalnej, miały miejsce imprezy towarzyszące, podczas której para prezydencka wykonała pierwszy taniec. Jak twierdzą złośliwi komentatorzy, mógł to być ich pierwszy wspólny taniec w życiu.

Znany biznesmen w 2015 roku ogłosił, że będzie ubiegał się o nominację Partii Republikańskiej w wyborach prezydenckich. Sloganem kampanii było hasło Uczyńmy Amerykę znów wielką, co jak się ostatecznie okazało, było dobrą taktyką wyborczą i dało Trumpowi wygraną w wyścigu o fotel prezydenta USA.

Zaprzysiężenie Donalda Johna Trumpa miało miejsce w samo południe 20 stycznia 2017 roku w Waszyngtonie. W chwili objęcia urzędu, Trump stał się najstarszym w historii prezydentem USA. W chwili objęcia miał 70 lat, 7 miesięcy i 7 dni.

Donald Trump ma pięcioro dzieci z trzech małżeństw. Doczekał się także ośmiorga wnucząt.

Pierwsza żona Trumpa

Pierwszą żoną była Ivana Zelníčkova. Ślub odbył się w 1977 roku, natomiast rozwód w 1992 roku. Razem z Ivaną ma trójkę dzieci: Donalda Jr., Ivankę oraz Erica.

Druga żona Trumpa

Od 1993 roku Trump był w związku małżeńskim z Marlą Maples. Ma z nią córkę Tiffany. Rozwód nastąpił w 1999 roku.

Trzecia żona Trumpa

Modelkę Melanię poznał w 1998 roku, natomiast ślub wzięli w 2005 roku. Mają syna Barrona.

Słynny pierwszy taniec

W trakcie bankietu wydanego po zaprzysiężeniu, pierwsza para zatańczyła na scenie. Złośliwi twierdzą, że był to ich pierwszy wspólny taniec w życiu. Mają rację?

Było aż tak źle? Zostaw swój komentarz, jesteśmy ciekawi reakcji.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.