Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Wykopał Grób Dla 2-Letniej Córeczki i Każdego Dnia Kładą Się w Nim Razem. Powód Złamie Ci Serce.

29 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   41,3 tys. wyświetleń
Wykopał Grób Dla 2-Letniej Córeczki i Każdego Dnia Kładą Się w Nim Razem. Powód Złamie Ci Serce.

Ten widok jest naprawdę smutny. Żaden rodzic nie chciałby znaleźć się w podobnej sytuacji. To, co robią, może wydawać się przerażające, ale dla nich ma bardzo duże znaczenie.

Ojciec małej Zhang to farmer z Chin, który wykopał grób dla swojej śmiertelnie chorej córki, aby oswoić ją z miejscem, w którym zostanie pochowana. Niektórym ludziom może wydać się to dziwną praktyką, ale nie można oceniać innych, bo każdy na swój sposób próbuje poradzić sobie z taką tragiczną sytuacją.

Talasemia - choroba układu krwionośnego, która objawia się bardzo niską obecnością hemoglobiny we krwi

W wieku 2 miesięcy lekarze zdiagnozowali u niej tę chorobę. Schorzenie powoduje, że tlen nie dociera do wszystkich komórek jej ciała. Rodziców nie stać na bardzo kosztowne leczenie, a bez niego dni ich córeczki są policzone.

Do tej pory wydaliśmy ponad 10 tysięcy funtów na jej leczenie. Jesteśmy już zadłużeni i nikt nie chce nam pożyczyć więcej pieniędzy. Nie stać nas, aby ją leczyć przez całe życie. Postanowiliśmy pogodzić się z losem i przygotować ją na odejście.

Rodzice małej Zhang zrobili już naprawdę wszystko, co się dało, aby ją uratować. Jej matka zaszła nawet w drugą ciążę, aby dokonać przeszczepu z krwi pępowinowej. Niestety jest to możliwe dopiero po porodzie, a nie mają wystarczająco dużo pieniędzy, by utrzymywać Zhang przy życiu przez tyle czasu.

"Codziennie przychodzimy tu się bawić i poleżeć"

Wiem, że to jej pomoże, nie chcę, aby poczuła się przerażona, kiedy nadejdzie ten moment. Uświadamiam moje dziecko, co je czeka. W ten sposób ja sam próbuję się z tym pogodzić...

Matka Zhang codziennie towarzyszy im w tych trudnych momentach.

To najsmutniejszy widok, jaki można sobie wyobrazić. Mamy nadzieję, że zdarzy się cud i uda się uratować tę dziewczynkę.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.