Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Wyśmiewana w Dzieciństwie Teraz Ma 23 Lata i Zachwyca Wszystkich!

2 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   18,7 tys. wyświetleń
Wyśmiewana w Dzieciństwie Teraz Ma 23 Lata i Zachwyca Wszystkich!

Cassandra w szkole przeżyła prawdziwe piekło. Przez swoich rówieśników, którzy się z niej naśmiewali straciła pewność siebie. Na szczęście nie zrezygnowała ze spełniania marzeń i teraz jest szczęśliwa.

Cassandra Naud z Kanady urodziła się z ogromnym znamieniem pod prawym okiem. Kiedy poszła do szkoły, jej koledzy naśmiewali się z niej. Dziewczyna była już tak zdesperowana, że postanowiła usunąć szpecącą zmianę. Razem z rodzicami wybrała się do chirurga. Lekarz powiedział, że jest to możliwe, ale nie da się uniknąć tego, że nastolatce pozostanie duża blizna. Cassandra musiała podjąć trudną decyzję.

"Dla rodziców zawsze byłam piękna. To oni namówili mnie, żebym zrezygnowała z usunięcia znamienia"

Stwierdziłam w końcu, że to nie ma sensu. To znamię było częścią mnie. Nauczyłam się z nim żyć i pokochałam siebie taką, jaka jestem.

Została aktorką i tancerką

Odmienny wygląd nie powstrzymał Cassandry od spełniania swoich marzeń. Dostała się do Amerykańskiej Akademii Muzycznej w Los Angeles i rozwijała swoje pasje. Dzisiaj to właśnie znamię jest tym, co czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową. Wystąpiła w wielu sesjach fotograficznych i pokazach tanecznych na całym świecie. Udowadnia wszystkim, że nic nie powinno stawać na drodze do spełniania naszych marzeń.

23-letnia Cassandra z mamą France i tatą Richardem

Odmienny wygląd nie uniemożliwił jej znalezienie miłości

Teraz tancerka prowadzi spotkania, na których przekonuje innych do kochania siebie:

Nigdy nie pozwólcie, aby odmienny wygląd sprawił, że poczujecie się gorsi. Jesteście piękni i unikalni. Ludzie w końcu to docenią.

Zobacz, jak wygląda teraz jej życie

Udostępnij jej historię! Może pomoże komuś zaakceptować siebie!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.