Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Występ Sławomira Zauważony Przez Prawdziwy QUEEN! Jak Mu Poszło?

10 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   13,6 tys. wyświetleń
Występ Sławomira Zauważony Przez Prawdziwy QUEEN! Jak Mu Poszło?

Podczas finałowego odcinka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Sławomir Zapała wcielił się w postać fantastycznego wokalisty zespołu Queen. Niesamowity w tej historii jest fakt, że występ zauważył jeden z żyjących członków legendarnego zespołu.

Za nami finałowy odcinek TTBZ, w którym nie brakowało wspaniałych występów. Trzeba obiektywnie przyznać, że poziom charakteryzacji jak i większości wykonań piosenek, są na bardzo wysokim poziomie. W przypadku Sławomira, mieliśmy do czynienia głównie ze świetnym wykonaniem, które nie pozostało niezauważone przez członka legendarnego zespołu Queen!

Brian Harold May, współzałożyciel zespołu Queen, udostępnił występ Sławomira na swoim profilu!

Brytyjski gitarzysta podzielił się nagraniem z występu Sławomira na swoim koncie w portalu społecznościowym. Może to oznaczać, że musiało mu się podobać!

A tutaj możesz porównać z oryginalnym występem w 1985 roku na Wembley.

Koncerty Live Aid odbyły się 13 lipca 1985 roku i miały na celu zebranie funduszy dla głodujących dzieci w Etiopii. Na stadionie Wembley w Londynie, który był jednym z dwóch miejsc, w których równocześnie trwały koncerty, wystąpił m.in. Queen z fantastycznym wokalistą na froncie. Wśród największych hitów zespołu, publiczność mogła usłyszeć na przykład "We Are The Champions".

Co sądzisz o występie Sławomira? Dał radę?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.