Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Zaczepiali Ją Kiedy Szła Do Pracy. W Końcu Nie Wytrzymała i Dała Im Nauczkę, Którą Zapamiętają Na Długo.

5 sierpnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   9,9 tys. wyświetleń
Zaczepiali Ją Kiedy Szła Do Pracy. W Końcu Nie Wytrzymała i Dała Im Nauczkę, Którą Zapamiętają Na Długo.

Mężczyźni myśleli, że mogą bezkarnie obrażać młodą dziewczynę. Ta miała jednak dość zaczepek i zrobiła coś, co zapamiętają na długo.

Courtney Gratrex z Finsbury Park w północnym Londynie, może być przykładem dla wszystkich dziewczyn, które nie wiedzą jak sobie poradzić z nachalnymi zaczepkami obcych mężczyzn. Warto poznać jej historię, bo wybrnęła z tej sytuacji perfekcyjnie!

22-latka pewnego dnia szła rano do pracy. Nagle usłyszała za sobą klakson i jakieś krzyki z dużego dostawczego samochodu. Odwróciła się i zrozumiała, że te wszystkie wyzwiska są skierowane pod jej adresem. Postanowiła więc zrobić tym mężczyznom zdjęcie. Jeżeli myślicie, że poszła z nim na policję, to jesteście w dużym błędzie. Courtney wymyśliła coś o wiele lepszego!

Służbowy samochód zdradził jej, gdzie pracują

Kobieta opisała całą sytuację na Facebooku, a jej znajomi i obcy ludzie zaczęli to udostępniać. Sprawa w końcu dotarła do właściciela firmy AquaRoofing, w której pracowali mężczyźni. Wpis bardzo popsuł im wizerunek, więc szef musiał zareagować. Postanowił zwolnić jednego z mężczyzn, a dwóch pozostałych jest zawieszonych w obowiązkach i być może również otrzymają wypowiedzenie.

Dziewczyna nie kryła zadowolenia z takiego obrotu spraw:

Trzęsłam się z gniewu! Była 7:30 rano i oczywiście nie mogłam spokojnie zajść do pracy, nie będąc obrażaną przez tych mężczyzn. Ruch był bardzo powolny, więc nawet nie miałam jak od nich uciec. Kiedy nazwali mnie dziwką, popłakałam się. Na szczęście dostali za swoje!

Udostępnij ten artykuł. Może kiedyś sposób Courtney na natrętne zaczepki przyda się innej dziewczynie!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.