Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Zakonnice Podbiły Serca Internautów. Śmieszny Filmik Ma Szczytny Cel!

29 kwietnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   9,1 tys. wyświetleń
Zakonnice Podbiły Serca Internautów. Śmieszny Filmik Ma Szczytny Cel!

Pingwiny to żartobliwe określenie na siostry zakonne. Wbrew pozorom one same nie uważają tego za obraźliwe, a nawet obchodzą Dzień Pingwina jak własne święto. Zobacz dlaczego!

Te siostry udowodniły, że mają do siebie ogromny dystans. Z okazji Dnia Pingwina, który obchodzony jest 25 kwietnia, postanowiły nagrać śmieszny filmik, w którym udają te śmieszne zwierzęta. Opublikowały go na Facebooku gdzie w momencie zdobył olbrzymią popularność. Wyświetlono go już 95 tysięcy razy!

Filmik podpisały:

Dziś ŚWIATOWY DZIEŃ PINGWINA. Przyjmujemy życzenia 🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧 Zamiast kwiatków i bombonierek przyjmujemy cegiełki na www.domchlopakow.pl

Szczytny cel

Siostry dominikanki postanowiły pożytecznie wykorzystać zainteresowanie, które wzbudziły i poprosiły o finansowe wsparcie na wybudowanie placówki dla 56 niepełnosprawnych chłopców, którymi się opiekują. Ich zakon mieści się w Broniszewicach i tam też znajduje się oddział dla ich podopiecznych. Niestety pod koniec roku zostanie zamknięty. Koszt wybudowania nowego domu dla nich to 5 milionów złotych. Dzięki wpłatom ludzi o dobrych sercach zebrano już 3,2 miliona, a suma stale rośnie!

Tak wyglądają prace na budowie

Internauci zachwyceni!

Dzięki akcji mnóstwo osób zdecydowało się przelać pieniądze, żeby wesprzeć budowę nowego domu dla tych niepełnosprawnych chłopców. Oprócz tego na profilu siostry Elizy Małgorzaty Myk, która dodała to zabawne nagranie, pojawiło się wiele przychylnych słów - SIOSTRY JESTEŚCIE THE BEST - komentują internauci.

Obejrzyj filmik!

Jeżeli chcesz wesprzeć siostry, odwiedź stronę: domchlopakow.pl Tam znajdziesz wszystkie szczegóły.

Jesteśmy poruszeni tą inicjatywą! A Ty? :)
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.