Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Zaprosiła Na Bal Chłopaka, Którego Wszyscy Wyśmiewali. Kilka Dni Później Spotkała Ją Niespodzianka!

23 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   138,8 tys. wyświetleń
Zaprosiła Na Bal Chłopaka, Którego Wszyscy Wyśmiewali. Kilka Dni Później Spotkała Ją Niespodzianka!

Takiego obrotu sytuacji nikt się nie spodziewał.

Ta historia poruszyła już wiele serc i z pewnością nie jedno jeszcze poruszy. Historia o dziewczynie z wielkim sercem i chłopaku, którego spotkało z tego tytułu wiele szczęścia.

Osoby niepełnosprawne są niestety traktowane przez społeczeństwo w sposób nieodpowiedni, z pogardą i poniżeniem. Traktuje się ich jak osoby drugiej kategorii, które nie powinny brać czynnego udziału w życiu codziennym.

Historia dotyczy pewnego 17-latka z zespołem Downa. Daniel Revis, bo o nim mowa, także na co dzień spotykał się z upokorzeniem ze strony rówieśników. Bolało to jego, ale głównie jego matkę, która dla syna marzy o idealnym życiu - pomimo choroby. Niestety młodzież nie zawsze potrafi okazywać empatii, a pod presją innych, wzmacniają wręcz atak na słabszego.

Bal maturalny coraz bliżej

Zbliżał się bal maturalny, na który wybierali się wszyscy uczniowie. Zwyczajem jest, że młodzież dobiera się w pary i odświętnie ubrani, razem idą się bawić. Tutaj młodego Daniela znów spotkało rozczarowanie - żadna z zaproszonych dziewczyn się nie zgodziła z nim pójść, wręcz publicznie go wyśmiewając. Nastolatkowi zrobiło się bardzo smutno z powodu odrzucenia.

Gdy wiadomość dotarła do mamy Daniela, ta nie mogła powstrzymać płaczu i rozżalenia. Nie miała jednak sposobu na znalezienie partnerki dla syna. Nieoczekiwanie pojawiła się Kylie Fronius, uczennica z tego samego liceum, która zaprosiła Daniela na bal.

Historia trafia do dziennikarzy

Opisana historia szczęśliwego znalezienia pary dla chorego chłopaka pojawiła się na portalu społecznościowym, a później trafiła do dziennikarzy kanału FOX5. Podjęta została decyzja, że los niezwykłej pary zostanie pokazany w telewizji.

Prezenty od stacji telewizyjnej

Stacja przygotowała szereg atrakcji dla pary, która wybierała się na bal maturalny. Zaczęło się od limuzyny, która zabrała nastolatków spod domu i woziła przez resztę dnia. Kierowca zawiózł Kylie i Daniela do restauracji, w której szef kuchni osobiście przygotowywał posiłki dla pary - mogli zażyczyć sobie wszystkiego, na co mieli ochotę. Po udanym posiłku, pojechali na miejsce imprezy. Tam czekał na nich czerwony dywan, po którym z uśmiechem na ustach weszli na bal.

Kolejne prezenty!

Gdy impreza trwała w najlepsze, przyszedł czas na kolejne prezenty. Daniel otrzymał stypendium 10.000 dolarów, a Kylie samochód! Poza tym ich rodziny wybiorą się na wycieczkę do Disneylandu.

Ta historia pokazuje, że dobro powraca i nie można odtrącać drugiego człowieka. Jak Ci się podobała?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.